Veri kurtarma programı önerisi

Bunu yazmak yerine program söyleyebilirdin en azından.
Öncelikle yardımcı olmaya çalışanlara bu şekilde cevap vermeyin. Sorununuzu en garanti ve sağlıklı yol olan, indirme butonuyla çözersiniz.

Bunu yazmak yerine program söyleyebilirdin en azından.

Size yüklemenizin daha kısa olacağını söylüyorlar hala burnunuzun dikine gidiyorsunuz biz program önersek de siz uğraşacaksınız oyunu kurtarmak için zamanınız gitmesin diye yükleyin diyoruz. Disk kurtarma programları önemli iş verileri vs. varsa kullanmaya değerdir bir oyunu tekrar yüklemek için değil.

Size yüklemenizin daha kısa olacağını söylüyorlar hala burnunuzun dikine gidiyorsunuz biz program önersek de siz uğraşacaksınız oyunu kurtarmak için zamanınız gitmesin diye yükleyin diyoruz. Disk kurtarma programları önemli iş verileri vs. varsa kullanmaya değerdir bir oyunu tekrar yüklemek için değil.
İşte, yardım etsen dert etmesen dert. :)

Bilmediğim şeyi nasıl söyleyeyim?

Zaten bilenler yazması gerekiyor bence boşuna zaman alıyorsunuz çünkü.

Ben yukarıda yazdım zaten program söleyin diye sizin illa bana yükle diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı