Verilen kelimeler ile ilgili hikaye yazacak rastgele site

Merhaba. Malum sınav haftasına girdik ve edebiyat hocamız performans ödevi olarak bir ödev verdi. Ödevde "tesviye, steteskop, mitoloji, mecmura, izbandut, triginometri" olacak şekilde içinde bu saydığım 6 kelimenin olması gerek. Bunu kolayca yapabileceğim bir site vs. var mıdır?

Her telden dergi(mecmura değildir de mecmuadır gibi) ve kitap okumayı seven bir matematik aşığı öğrencinin okuldaki izbandut gibi serseri ile olan dalaşı üzerine bir hikaye uydurun gitsin. Sonunda izbandut bununla arkadaş olsun gibi gibi.

Verilen sözcükleri ''leveling, stethoscope, mythology, journal, tail, triginometry'' olarak İngilizceye çevirdim ve DeepStory AI hikâye yazı aracına yazdım. Oldukça ilgi çekici iş çıkartıyor. Bu sözcüklere özel hikâyeyi Türkçeleştirip ve basitleştirip yazıya dökebilirsiniz. Bunlarla uğraşmak yerine bu siteden sadece fikir alıp kendinizce yazmanı daha iyi olacaktır.

Verilen sözcükleri ''leveling, stethoscope, mythology, journal, tail, triginometry'' olarak İngilizceye çevirdim ve DeepStory AI hikâye yazı aracına yazdım. Oldukça ilgi çekici iş çıkartıyor. Bu sözcüklere özel hikâyeyi Türkçeleştirip ve basitleştirip yazıya dökebilirsiniz. Bunlarla uğraşmak yerine bu siteden sadece fikir alıp kendinizce yazmanı daha iyi olacaktır.
Siteyi pek anlayamadım da nasıl yapacağım acaba ?

Siteyi pek anlayamadım da nasıl yapacağım acaba ?
Verdiğim site AI ile çalışıyor. Maalesef İngilizce ama sözcüklerini İngilizceye çevirip yaz. Sonrasında da yardır gitsin. Verdiği hikâyeyi de Türkçeye çevirip düzenleyip geçirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı