Verilerimi silmeden tekrar Windows 10 kurabilir miyim?

@Silinen üye peki bu Windows 10'umun orijinal olduğunu doğrulamış olur mu? Crackli veya korsan olmadığını? Çünkü dediğim gibi ben yüklemedim ve emin değilim ondan emin olmak istiyorum. Crackli ve korsan Windowsların zaafiyeti yüksekmiş, sızılması kolaymış.

Korsan kullandığınızdan şüpheleniyorsanız en temiz yöntem sıfırdan formattır. Ayrıca "Şimdi İndir ve Yükle" düğmesine bastığınız zaman Windows'unuz orijinal olmaz, öyle beleşten lisans yok.

Ama anlamanızın kesin olmasa bile bir fikir yürütebileceğiniz yöntemi var. Komut ekranını yönetici olarak çalıştırın ve slmgr /xpr komutunu girin. "Makine kalıcı olarak etkinleştirildi." yazısını görürseniz kesin olmamakla birlikte orijinal olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü birçok sözde lisanslama yazılımı bilmem kaç günlük deneme sürümü lisanslarını her gün belirli bir saatte sözde yeniliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı