Verilerimiz çalınıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam panel kullanmayın kullandırtmayın kullananıda gerekirse ben panel kullanıyorum derken ses kaydı alıp polise verin. Bizim sınıftata da var öyle deliler.

Merhaba 13-14 yaşındaki çocukların kullandığı panele ben de baktım maalesef her şey doğru sadece kendimi sorguladım başım belaya girer mi?

Aman hocam girmeyin ben zamanında girdim girmez olaydım az kala başım belaya giriyordu Allah'tan sadece kendiminkine bakmıştım sizin gibi gerçekten doğru mu değil mi diye.

Konuyu raporlayıp silinmesini isteyin modların insafındasınız bir daha da yapmayın.

Adama konuyu sil diyoruz adam daha da itirafçı oluyor yav.

Sorgulamadım şaka yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman hocam girmeyin ben zamanında girdim girmez olaydım az kala başım belaya giriyordu Allah'tan sadece kendiminkine bakmıştım sizin gibi gerçekten doğru mu değil mi diye.

Bu panel olaylarını en çok Discord Roblox Valorant ve GTA Online da karşılaşıyorum çoğu zaten illegal tiplerden çocukları korkutuyolar T.C.'ni yayarım diye

Merak edenler için ben de çok bilmiyorum ama çalışma mantığı şu şekilde diye düşünüyorum:
Bir SQL dosyası var ve içinde devletteki database verileri var siz de Türkiye'de yaşadığınız için bu verilerin içinde siz de varsınız muhtemelen. Sonra bu panller genelde PHP ile yazılıyor ve PHP'yi local serverinizde çalıştırmak için XAMPP adlı programı indiriyorsunuz(zaralı değil) ve bu scripti burada çalıştırıyorsunuz ve siz bir sorgu yaptığınızda databasenizdeki veriler burada gözüküyor. Yani basit olarak aslında siz bir arama motoru yapıyorsunuz ama bu veriler kişiye özel olduğu için suç ve yapmayın insanların anne baba adlarını öğrenip ne yapacaksınız?
Güzel bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Panel kullanmanın cezası nedir? Konu sahibi bu cezaların farkında mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı