Verizon Pixel 2 XL Pasaportsuz IMEI Kaydı Mümkün Mü?

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
Birkaç ay önce Amerika'dan Google Pixel 2 XL getirttik. Fakat pasaporta kayıt ettirmedik ve unlocked versiyonunu aldırttık. Birkaç aydır kullanıyorum fakat malum IMEI zamanı geldi. Şuan telefon aramalara vs. kapalı ve telefonun Verizon modelinde sanıyorum Google'ın da pek üstüne gidemediği bir sebepten dolayı OEM kilidini açamıyoruz. Bu yüzden telefona yeni IMEI de atılamıyor. Verizon'dan alınan Pixel modellerinde durum bu. Google tarafında durum farklı. Keşke Google Store'dan alabilme imkanım olsaydı diyorum. IMEI atma olayından vazgeçmek zorunda kaldık. Sanırım pasaport kaydı yaptırmadan da Kıbrıs'a çıkıp IMEI kayıt ettirme imkanımız varmış. Bu durumda Kıbrıs'a gidip gelmiş bir kişi kendi kimlik numarası üzerinden 2 tane telefona IMEI kaydı yaptırabilir mi? Ayrıca telefonda şuanda aldığımız zamanki IMEI numarası var bunu kayıt ettirirsek herhangi bir problem olur mu? Ya da bu işlemde herhangi bir yasal sorun yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı