Kişisel Bakım Versace Dylan Blue EDT 100 ML 1950TL

Amazon’da Versace Dylan Blue EDT 100ML 1950TL. Sephora’da 100ML olanı 3900TL civarı.
Kaçırmayın muhteşem bir fırsat.
Daha çok bahar ve kış mevsiminde kullanıma uygun.

Fırsat: Versace Dylan Blue Edt 100 Ml Erkek Parfümü Amazon.com.tr
Güzel parfüm. Eros ve Eros Flame modellerine de sahibim, onlardan daha maskülen bir koku.

Güzel parfüm. Eros ve Eros Flame modellerine de sahibim, onlardan daha maskülen bir koku.
Bu fiyatlara değen ürünler mi? Kalıcılığını ne kadar sürdürebiliyor? Almayı düşünüyorum ama fiyatı görünce vazgeçiyorum. Sizce günde 2 kere sıksam bir şişe kaç ayda biter?

Bu fiyatlara değen ürünler mi? Kalıcılığını ne kadar sürdürebiliyor? Almayı düşünüyorum ama fiyatı görünce vazgeçiyorum. Sizce günde 2 kere sıksam bir şişe kaç ayda biter?
Parfümler kolay biten ürünler değil, cildinize sıktığınız parfümün sağlık açısından kaliteli olması da önemli ve kaliteli bir parfüm için bu fiyat ucuz bile. Kalıcılığı size bağlı ama benim cildimde ortalama 8 saatlik bir kalıcılığı var. Yaklaşık 1 ML = 12 sprey demek, 100x12=1200 1200/2=600 Gün. Ben 1 yıl önce 1300 gibi bir fiyata almıştım bu fiyat şuan ki şartlarda uygun. Konudan bağımsız: Parfüm ve kozmetiklerin üretim tarihini kontrol edin - CheckFresh.com aklınızda bir tereddüt varsa bu siteden parfümüzün markasını ve altındaki kodunu yazarak ne zaman üretildiğini ve orijinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Geri
Yukarı