Vestel 32H9510 TV'ye APK kurulumu nasıl yapılır?

enes729536

Kilopat
Selam, Vestel 80 ekran Smart TV aldım. Aslında Android diye almak istedim ve aile tanıdığımız olan, Vestel fabrikasından, şehir dışından babam aracılığı ile bir TV aldım yaklaşık 2 yıl önce. Modeli şu: Vestel 32H9510 32" 80 ekran HD.

Bunu istemedim tabii. En küçük ekran tipinde odada maçları izleyebileceğim Android bir Vestel istedim. Babam da aynen öyle iletti. Ürünleri 2 sene önce aldık ama kullanmayacaktım yeni odam kurulana kadar.

Bugün odam kuruldu. Televizyonu aldım, koydum bir baktım Play Store yok. Yanlışlık oldu herhalde dedim, baktım yok. Bunu almışız tabii 2 yıl önce ödediğim için fiyatı hayli uygundu. 2 bin civarı olması gerekiyor öyle hatırlıyorum. Şimdi sabahtan beri buna APK uygulama yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Flash ile denedim, Google'a girip indirmeyi denedim. Google Chrome indirmeyi denedim, indiriyor fakat indirilenlere ulaşamadığım için APK uygulamanın veya Google Chrome'un kurulumunu yapamıyorum.

Bunu yapabilen biri var mı? Ürünü iki yıl önce aldığımdan dolayı iade işi sıkıntı hem de aile dostu o kadar deposunda diğer eşyalarımla birlikte muhafaza etti. Ne yapsam bilemedim. TV şu an 4-6 bin TL falandır. Xiaomi dönüştürücü baktım hayli pahalı, 1000 liradan pahalı. Ne yapılmalı bu durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı