Vestel SmartTV videoları bozuk gösteriyor

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
YouTube, Netflix vb. uygulamalardan açılan videolar bozuk bir şekilde açılıyor. Uygulama içindeki yazılar ve arayüzde hiçbir sıkıntı yok lakin video açıldığında yeşil ekran veya bozuk olarak gösteriliyor. Sebebini bilen var mı?

Televizyonun fişini çekip 2 dakika bekledikten sonra tekrar takıp durum devam ediyor mu diye bir bakın eğer durum devam ediyorsa fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz yine çözülmezse garantisi varsa teknik ekip ile irtibata geçip sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

2015'te 2015 model Vestel tv almıştık. Ama gel gör ki içindeki anakart 2011 model. YouTube 2012 ve öncesi cihazlara desteğini sonlandırdığı zaman bu kategoride bizim tv de yer alıyordu. Aslında 2015 model ama kağıt üzerinde 2015. YouTube desteği sonlandırmasa ben anakartın 2011 modeli olduğunu anlamayacaktım. Geldiler yazılım attılar şimdi youtube'a giriyor ama sürekli donuyor tv kapatmak zorunda kalıyoruz. Vestel Tv kategorisinde benim için %100 yerli ve milli çöp.

Televizyonun fişini çekip 2 dakika bekledikten sonra tekrar takıp durum devam ediyor mu diye bir bakın eğer durum devam ediyorsa fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz yine çözülmezse garantisi varsa teknik ekip ile irtibata geçip sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.
Vestel ile görüştüm aynı sorunu herkes yaşıyormuş. Akşam fişi çekip tekrar açmayı deneyeceğim bakalım.

Geri
Yukarı