Vestel 43U9600 43" 108 ekran Smart 4K Ultra HD TV alınır mı?

Selam tekrardan ben, belirttiğim televizyon alınır mı? PlayStation 5 de güzel oyun zevki verir mi? Samsung vs 2 3 katı pahalı olduğu için gerek duymadım, görüşlerinizi bekliyorum.

Kullanıyorum öneririm.

Kullanıyorum öneririm.
Belirtmeyi unutmuşum 4k arıyorum monitör düşünmüştüm televizyon düşünüyorum, alınır mı alınmaz mı.😕

Vestel 58U9400 58" televizyonu 2020 yılında 3700₺'ye almıştım. Görüntü kalitesi olarak güzel ama menü geçişlerinde filan çok kasıyor. Hatta Youtube, Netflix açarken kitleniyor. Ben Apple TV 4K 2022 aldım onla beraber kullanıyorum. Size tavsiyem Vestel'in kendi işletim sistemi yerine Android'li olanını alın.

Vestel 58U9400 58" televizyonu 2020 yılında 3700₺'ye almıştım. Görüntü kalitesi olarak güzel ama menü geçişlerinde filan çok kasıyor. Hatta Youtube, Netflix açarken kitleniyor. Ben Apple TV 4K 2022 aldım onla beraber kullanıyorum. Size tavsiyem Vestel'in kendi işletim sistemi yerine Android'li olanını alın.
Hocam menü geçişleri falan Netflix, YouTube vs uygulamaları arada bir kullanmayı düşünüyorum, genel olarak PlayStation 5 yönlü kullanmayı planlıyorum, şuan 32 veya 34 inç Vestel kullanıyorum bir sorun göremedim 5 6 aydır bu televizyonda PlayStation 4 için kullanıyordum arada sırada YouTube, Twitch, Netflix kullanırdım hâlâ duruyor televizyon , PlayStation 5 için 4k aramaya başladım. Vestelde bütçe dostu olduğu için biraz vestelde karar kılmayı düşündüm, sizlerin yorumlarinida önemsiyorum teşekkürler.

Bendeki TV'de 3 ay kadar PS5 kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım.
He tekrar TV alacak olsam o fiyatlara Onvo alırdım. Hem ekranı daha büyük hem de lisanslı Android.

Geri
Yukarı