Vestel Smart 4K UHD 43U9500 TV nasıldır?

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba iyi forumlar.

Öncelikle ürünün linkini bırakayım:

Bütçem LG, Samsung alacak kadar yüksek olsa direkt o modellere yönelirim, bu modeli sizlere sunmam ama bütçem belli. En fazla 3500 ₺’ye kadar çıkabilir, 1 kuruş fazla veremem. Bu bütçe bandında bu TV’yi buldum. Bu TV nasıldır? Yalnızca normal kanallar izlenecek ve YouTube-Netflix gibi platformlar kullanılacak. Bu uygulamaları kullanırken bu TV’de sıkıntı yaşar mıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Bence Daha iyi birşey alabilirsiniz.
Bu ürünü öneririm. Şuan bu modelin 49 inç modelini kullanıyorum çok memnunum. 49 inç modeli kalmadığı için bunu atmak zorunda kaldım.

Son düzenleme:
Bu ürünleri öneririm.
Bunlar da konudaki üründen daha kaliteli değil ki. Bence A101'den alsın bazen çok iyi F/P televizyonlar geliyor, bu kadar da vermesine gerek olmaz. 2100 liraya 4K TV aldım 49 inç hala kullanıyorum.

Bu ürünü öneririm. Şuan bu modelin 49 inç modelini kullanıyorum çok memnunum. 49 inç modeli kalmadığı için bunu atmak zorunda kaldım.
Vestel gibi Arçelik gibi piyasada daha uzun yıllar hizmet vermiş firmalar varken Axen’e güvenmek biraz bana garip geldi. İnternette bir çok olumlu yorum var fakat bir o kadarda eleştiri var. Bilemedim hocam?

Bunlar da konudaki üründen daha kaliteli değil ki. Bence A101'den alsın bazen çok iyi F/P televizyonlar geliyor, bu kadar da vermesine gerek olmaz. 2100 liraya 4K TV aldım 49 inç hala kullanıyorum.
Hocam yeni kur ile birlikte 2100 ₺’ye 4K TV alabileceğimi hiç sanmıyorum. Belki 2500 TL’den biraz pahalıya bulursam olabilir.
Axen'i galiba Sunny üretiyor. Sunny'i hiç kimse önermiyor Vestel üretimi Hi-Level öneririm daha ucuzlar.
Açık söylemek gerekirse ailem bu tarz ürünlerde bilindik markalara yönelmek istiyor. Şuan da 1080P LG TV kullanıyoruz. Neredeyse 7 senelik oldu gayet de memnunuz şimdi yenileme kararı aldık fakat o kadar bütçemiz yok. Bu sebepten ötürü Vestel, Arçelik gibi markalara yöneliyoruz. Sizin tavsiyeniz ne olur?

Herkese merhaba iyi forumlar.

Öncelikle ürünün linkini bırakayım:

Bütçem LG, Samsung alacak kadar yüksek olsa direkt o modellere yönelirim, bu modeli sizlere sunmam ama bütçem belli. En fazla 3500 ₺’ye kadar çıkabilir, 1 kuruş fazla veremem. Bu bütçe bandında bu TV’yi buldum. Bu TV nasıldır? Yalnızca normal kanallar izlenecek ve YouTube-Netflix gibi platformlar kullanılacak. Bu uygulamaları kullanırken bu TV’de sıkıntı yaşar mıyım?
Şimdiden teşekkürler.
Merhaba hocam sizinle aynı durum içerisindeyim. Ne yaptınız?

Şu an 3.000 TL gibi bir fiyatı var. PS4 için almayı düşünüyorum. Özellikleri kağıt üzerinde çok iyi gözüküyor. Bu bütçe de en iyisi bu gibi duruyor.
Bende bahsettiğim özellikler ve PS5 için düşünmüştüm ama monitörün daha mantıklı olabileceği kanaatine vardım. Önce PS5'i alalım sonra bakacağız artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı