Vestel 65Q9900 veya LG, Samsung alınır mı?

ScyLax

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bu yaz hayırlısıyla evleneceğim. Vestel'in 65Q9900 QLED televizyonu sipariş ettim fakat inanın kafam çok karıştı Vestel mi Samsung mu LG mi diye diye ne uyku kaldı ne bir şey. Ben 65 inç sipariş ettim fakat 55 inç de işimi görür.
Benim televizyondan beklentilerim;
1-) görüntü kalitesi akışkanlığı iyi olacak. Menü geçişleri kanal geçişleri açma kapanma vs. hızlı olmalı.
2-) panel ömrü uzun olacak kronik sorunlu vs olmayacak.
3-) ses kalitesi güzel olmalı.
4-) servisle beni akraba yapmaması.
5-) PS4 konsol ile FIFA oynamaktan zevk almam.

Siparişini geçtiğim ürün;

Destek olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:
Öncelikle herkese merhaba. Bu yaz hayırlısıyla evleneceğim. Vestel'in 65Q9900 QLED televizyonu sipariş ettim fakat inanın kafam çok karıştı Vestel mi Samsung mu LG mi diye diye ne uyku kaldı ne bir şey. Ben 65 inç sipariş ettim fakat 55 inç de işimi görür.
Benim televizyondan beklentilerim;
1-) görüntü kalitesi akışkanlığı iyi olacak. Menü geçişleri kanal geçişleri açma kapanma vs. hızlı olmalı.
2-) panel ömrü uzun olacak kronik sorunlu vs olmayacak.
3-) ses kalitesi güzel olmalı.
4-) servisle beni akraba yapmaması.
5-) PS4 konsol ile FIFA oynamaktan zevk almam.

Siparişini geçtiğim ürün;

Destek olursanız çok sevinirim.

Sipariş ettiğin ürün gayet güzel. Ses konusunda, renk konusunda, servis konusunda başarılı. Marka için ekran küçültmeye değmez. 55 inç'e düşüp Samsung alsan alacağın ürün giriş seviyesi ve muhtemelen Vestel'in bu ürününden daha kötü görüntü verecek. Hem Vestel'in bu ürününde memc desteği de var yapay kare hızlandırma olarak düşünebilirsin. FIFA da oynanır. Tek sıkıntısı Android olmaması o da çok problem değil içindeki uygulamalar yetmezse Xiaomi Mi Box 2. nesil alırsın 2000'e yoluna devam edersin. Çok fazla kafaya takmamak lazım.

Geri
Yukarı