Vestel All in One PC Plus 18.5" Kasma Sorunu

hacket

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar, hangi işletim sistemini yüklersem yükleyeyim kasma, donma vb. problemler çıkıyor en son Windows 10 yükledim aralarinda en az bunda donma ve kasma oldu ama yeterli değil. Sayfalar çok geç açılıyor, driverları güncel. Önerilerinizi bekliyorum. All in One PC türü dükkanda duruyor sadece net için kullanilacak.

Adsız4.png
Adsız.png
Adsız1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta CPU kullanımı çok fazla gözüküyor arka planda çalışan bir şey bilgisayarı yoruyor olabilir. İşlemci kullanımının %100 olduğu anda kaynak izleyicisinden işlemciyi kullanan birimin adını öğrenip tekrar bilgilendir. Ardından tekrar bakalım.

Görev Yöneticisi, Performans. Kaynak izleyicisi adımlarını izle. Orada bilgisayar boştayken işlemciyi kullanan birimin adını söyle. Yüksek ihtimalle zararlı yazılımlar var. Güncel bir antivirüs programıyla bilgisayarını tara.

Görev Yöneticisi, Performans. Kaynak izleyicisi adımlarını izle. Orada bilgisayar boştayken işlemciyi kullanan birimin adını söyle. Yüksek ihtimalle zararlı yazılımlar var. Güncel bir antivirüs programıyla bilgisayarını tara.
Format attıktan soran cektim o resmi.

Ram 1Gb? Ram ekle o İsviçre çakısı gibi işlemciye sahip vaat çok işlev az.
Tek ram slotu var. :(

Size yardımcı olmaya çalışıyorum, kaynak izleyicisi ekran alıntısı istedim, göndermediniz, kimse müneccim değil sorunun ne olduğunu bir şey görmeden tahmin edemez. Windows 10 yüksletme yaptıysanız temiz kurulum yapmanızı önerirm. Format USB'si oluşturup USB'den boot edererk tekrar kurulum yapın. Gerekli rehberler bu sitede mevcut. Ama önce her ihtimale karşı virüs taraması yapmanda fayda var.

Size yardımcı olmaya çalışıyorum, kaynak izleyicisi ekran alıntısı istedim, göndermediniz, kimse müneccim değil sorunun ne olduğunu bir şey görmeden tahmin edemez. Windows 10 yüksletme yaptıysanız temiz kurulum yapmanızı önerirm. Format USB'si oluşturup USB'den boot edererk tekrar kurulum yapın. Gerekli rehberler bu sitede mevcut. Ama önce her ihtimale karşı virüs taraması yapmanda fayda var.
Tarama yaptım temiz çıktı ayrıca temiz kurulum yapmıştım.
Adsız8.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı