Vestel klimada vakumlama önemli mi?

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Vestel klima aldım ve formlarda uzmanların söylediğine göre vakumlama illaki yaptırın diyordu. Yetkisi servisten 15 yaşında sanırım 2 çocuk geldi, vakumlama yapacak mısınız dedim, abi gerek yok dediler. Müşteri hizmetlerini aradım vakulama yapmayacaklarmış dedim gerek yok diyorlar dedim, müşteri temsilcisi ise, elimdeki kağıtta yapılacak yazıyor yapılmadan çalıştırmasınlar dedi. Ben tekrar gelen çocuklara dedim ki müşteri hizmetlerini aradım vakumlama yapılması gerekiyormuş, yapmadan çalıştırmasınlar dedi. Çocuklarda tamam yarın gelir vakum yaparız dediler, bende tamam vakum yapmadan çalıştırmayın dedim o ara 1 dakika mutfağa gittim geldim çalıştırmışlar :) duvarı delemediler, balkon kapısının camını söktüler boruyu oradan verdiler bana bir de cam masrafı çıkardılar :) vakumlama olmadan olmaz mı? Bilen kişiler yazabilir mi?

photo_2024-04-20_14-11-08.jpg

photo_2024-04-20_14-11-24.jpg

Hocam klima yeniyse vakum gerekmez de. İşcilik çok kötü o boru öyle verilmez rastgele yapmışlar duvarı nasıl delemiyor ayrıca panç ile 2-3 dakika sürer maksimum.
Şu şekil yapmak çok zor olmasa gerek. Bende kliMacıda çalıştım böyle düzenli şekilde boru çekeriz delincekse deleriz.

1713713111495.png

Hocam klima yeniyse vakum gerekmez de. İşcilik çok kötü o boru öyle verilmez rastgele yapmışlar duvarı nasıl delemiyor ayrıca panç ile 2-3 dakika sürer maksimum.
Şu şekil yapmak çok zor olmasa gerek. Bende kliMacıda çalıştım böyle düzenli şekilde boru çekeriz delincekse deleriz.

Eki Görüntüle 2174829

500 TL cam masrafı çıktı, deldiği duvar için alçı alacağım boya alacağım. Çocuk çamı çıkardı boruyu oradan verdi gitti. Ben o camı nasıl takacağım, boruyu çıkarmam gerekiyor ben ne anlarım o boruyu çıkarmaktan, şimdilik karton koydum çam yerine ucube gibi, ya sabır deli ettiler beni. Elektriği nereden verdin? Hiçbir kablo gözükmüyor, ben daha elektrik tesisatı yaptıracağım sağ taraftan da elektrik kablosu gelecek, oda örümcek ağına döndü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı