Vestel marka televizyonlarda harici Wi-Fi kullanma

Cihazının destek sayfası da olmadığından anca anakartını bulabildim onda da detaylı bilgi yok. Vestel wireless aygıtı destekliyorsa, chipsetini de doğru yazmışlarsa sitelerde evet uyuyor.

Hocam afedersiniz ama bir de bu veezy 200'ün chipset'i nedir
verdiğiniz ürünün chipseti nedir ben bilmiyorumda veezy 200'ün hipset'ini bu chipset modeli RT-5370 mü?

Resime bakarak anlaşılmaz satıcıya sorun aynı ise alırsınız.

peki sizin verdiğiniz ürünün chipseti nedir veezy 200'ün chipset'i nedir? yani ben satıcılara hangi chipset'i soracam?

@Murat5038

Son düzenleme:
Uzatmak fazla önemli değil gereksiz uzuyor ondan sıkıntı. Şimdi farklı şeyler söylesem daha çok kafan karışacak ne gerek var :)

Veezy 200'ün chipsetini merak ettim.
5572 yazmışlar donanımsal kimliğini yazan olamamış o yüzden kullanıcıların yorumu böyle doğru yanlış bilinmez.

Tabi hocam burası dm gibi oldu biraz son olarak hayırlı günler diler forumdaki başarınızı tebrik edreim . Veezy 200'ün chipsetini alta yazarsanız çok mutlu olurum içimde kalacak. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı