Vestel TV alınır mı?

462002

Hectopat
Arkadaşlar, Vestel TV bakıyordum ama birkaç hocam Vestel alma dedi. Sizce doğru mu? LG veya Samsung yönelmeli miyim sizce? Bir de tarayıcıdan vb. Ömürlük çalışır mı? Benim şu an kullandığım Smart TV'de YouTube var ancak açılmıyor. Tarayıcı yok bu alacağım televizyonda. YouTube açılmamazlık yapar mı? Bu kullandığım Smart TV YouTube desteği kesmiş, açılmıyor. Öyle olur mu? O yüzden endişeleniyorum. TV tarayıcısından her şey yapılabilir mi? Mesela sitelere girmek vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız ve kalite istiyorsanız Samsung alabilirsiniz. Bütçe yetmiyorsa Vestel,Regal gibi markalardan alabilirsiniz. Fiyatına göre eh işte.

Uzun bir süre önce Vestel TV aldım. Çok büyük bir sorunu yok ama bütçenize uygun başka markalar varsa onlara bakmanızı tavsiye ederim. Bütçeye uygun daha iyi marka yoksa ancak o zaman Vestel bakın derim.

Bu kullandığım Smart TV YouTube desteği kesmiş, açılmıyor. Öyle olur mu?
Bizde de Samsung desteği kesmişti. Alternatif çözüm olarak telefona Tubio indirdik telefondan bağlanıp televizyona videoyu oynattırıyor.

Düz akıllı olmayan televizyon alıp android kutusu almak da olabiliyormuş. Fiyatı daha mı avantajlı bilmiyorum.

Benim Vestel TV de uzun süredir Youtube açmıyor. Tarayıcı desen tarayıcı demek zor.
Tarayıcı gerçekten kötü oluyor televizyonlarda. Aşırı yavaş. Youtube uygulaması güzel de onun da desteğini kesiyorlar bir süre sonra, reklamsız olduğu için Youtube reklamsız izlemene izin vermiyor o televizyon markasıyla anlaşmasını kesiyor.
Dediğim gibi telefona Tubio indirip televizyonda kullanmayı tavsiye ederim.

Arkadaşlar, Vestel TV bakıyordum ama birkaç hocam Vestel alma dedi. Sizce doğru mu? LG veya Samsung yönelmeli miyim sizce? Bir de tarayıcıdan vb. ömürlük çalışır mı? Benim şu an kullandığım Smart TV'de YouTube var ancak açılmıyor. Tarayıcı yok bu alacağım televizyonda. YouTube açılmamazlık yapar mı? Bu kullandığım Smart TV YouTube desteği kesmiş, açılmıyor. Öyle olur mu? O yüzden endişeleniyorum. TV tarayıcısından her şey yapılabilir mi? Mesela sitelere girmek vb.

Hocam 5 senedir kullanıyorum değmez onun yerine regal bile değer.

Geri
Yukarı