Vestel TV'de kanalların yerleri değişmiş

mhmtelmas

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşları merhaba hayırlı geceler. Bir sorum vardı şimdi benim köyde olan Vestel televizyonumun kanalları bozulmuş. Nasıl diyeyim böyle ATV 38. sırada, işte TRT belgesel 1011 de falan filan. Ben bu kanalları nasıl düzeltebilirim? Bundan önce böyle bir sorun yoktu. Fakat geldiğimde bu şekilde olmuş. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşları merhaba hayırlı geceler. Bir sorum vardı şimdi benim köyde olan Vestel televizyonumun kanalları bozulmuş. Nasıl diyeyim böyle ATV 38. sırada, işte TRT belgesel 1011 de falan filan. Ben bu kanalları nasıl düzeltebilirim? Bundan önce böyle bir sorun yoktu. Fakat geldiğimde bu şekilde olmuş. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
Tek yol elinle kendin ''manuel'' bir şekilde yerlerini düzelteceksin. Otomatik arama yapıp 2. 3. kanalları eklemeye gerek yok.

Hocam peki manuel düzeltme nasıl yapabilirim?
Kumanda da ayarlar tuşu olur. Orada kanal ayarları vs. isimlerle kanalları düzeltebileceğiniz ayarı bulun. Bizim televizyonda ayarlar tuşuna basar basmaz kanal düzeltme sekmesine giriş yapabiliyorum.

Kumanda da ayarlar tuşu olur. Orada kanal ayarları vs. isimlerle kanalları düzeltebileceğiniz ayarı bulun. Bizim televizyonda ayarlar tuşuna basar basmaz kanal düzeltme sekmesine giriş yapabiliyorum.

Dediğinizi anladım hocam ama bulamadım televizyon çok yeni değil 2017 2018 arasında almıştım. Fakat sıfırlama nasıl yapılır onu bulamadım.

Dediğinizi anladım hocam ama bulamadım televizyon çok yeni değil 2017 2018 arasında almıştım. Fakat sıfırlama nasıl yapılır onu bulamadım.
Sıfırlama yapmayın zaten kanalların yerini değiştirin elinizle.

Brom kanallarda filtreleme yapılmış olabilir. Ya da mesela favori kanallar gibi sekme açılmış olabilir. Kanallarda tümünü seç.

Filtrelemeye de baktım ancak hepsi tümünde, farklı ayarlara da aldım yine de aynı.
Sorun şu ki ilk kurulum da yapamıyorum çünkü şifre istiyor.

Sıfırlama yapmayın zaten kanalların yerini değiştirin elinizle.

Hocam olmadı ama yine de yardımınız için sağ olun. Yapacak bir şey yok mecbur idare edeceğiz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı