Çözüldü Vestel V Tab 7 Lite III tablet Vestel yazısında açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Vestel V Tab 7 Lite III tablet Vestel yazısında açılmıyor. Altında küçük delik kısmına iğne ile reset yaptım olmadı Vestel yazında kalıyor. Turkcell'den 500 TL gibi fiyatla hediye olarak almıştık eski Samsung tabletimin yanında buldum. Bunu açılmadan nasıl sıfırlayabilirim? @Umut Nas

Çözüm
Zorla yeniden başlatmayı denediniz mi? Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Titrediği gibi ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. Oradan format atın.

Bu işe yarar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, yarar.
Vestel v Tab 7 Lite III tablet Vestel yazısında açılmıyor. Altında küçük delik kısmına iğne ile reset yaptım olmadı Vestel yazında kalıyor. Turkcell'den 500 TL gibi fiyatla hediye olarak almıştık eski Samsung tabletimin yanında buldum. Bunu açılmadan nasıl sıfırlayabilirim? @Umut Nas

ROM atabilirsiniz.

Zorla yeniden başlatmayı denediniz mi? Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Titrediği gibi ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. Oradan format atın.

Bu işe yarar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, yarar.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı