Vestel Venüs 5000 root atmak

UFUK GAME

Centipat
Daha fazla  
Vestel venüs 5000'ni nasıl PC olmadan root atabilirim king root iroot badiu root falan uygulamaları denedim ama olmadı ve bu telefonun Bootloader kilidi var mı?

Vestel venüs 5000'ni nasıl PC olmadan root atabilirim king root iroot badiu root falan uygulamaları denedim ama olmadı ve bu telefonun Bootloader kilidi var mı?
Magisk 22.1 ile atabilirsiniz. Stok romu indirin ve içindeki boot.img dosyasını magisk 22.1 ile yamalayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc olmadan root atamazsınız. Anca bir OTG kablonuzun olması lazım.

Ayrıca o tarz uygulamalar yalancı veya zararlıdır. Bulaşmayın.
KingoRoot yada şimdi ki adıyla KingRoot taaa seneler öncesinin uygulaması. Android 5.0 lolipop ile kullanımdan kalktı ama yalancı bir uygulama değil. Kitkat sürümlü cihazlarımı az rootlamadım onun sayesinde. PC'ye falan hiç gerek duymadım o cihazlar için. Bayağıdır güncellenmedi, o yüzden bir işe yaramıyor.

KingoRoot yada şimdi ki adıyla KingRoot taaa seneler öncesinin uygulaması. Android 5.0 lolipop ile kullanımdan kalktı ama yalancı bir uygulama değil. Kitkat sürümlü cihazlarımı az rootlamadım onun sayesinde. PC'ye falan hiç gerek duymadım o cihazlar için. Bayağıdır güncellenmedi, o yüzden bir işe yaramıyor.
Telefonu rootlamıyor, root permissions vermiş gibi gösteriyor. Çünkü böyle bir şeyi bir telefon kendi başına yapamaz. İşlemci sistemi yapısı buna uygun değil.

Keza 2. adıyla olan sürümü virüslü olsa gerek. Forumda da daha evvel konuşulmuş bir mesele.

Telefonu rootlamıyor, root permissions vermiş gibi gösteriyor. Çünkü böyle bir şeyi bir telefon kendi başına yapamaz. İşlemci sistemi yapısı buna uygun değil.

Keza 2. adıyla olan sürümü virüslü olsa gerek. Forumda da daha evvel konuşulmuş bir mesele.
Root permission vermiş gibi göstermek ne demek? Gayet rootluyor işte. Rootla alakalı kullanılabilecek her şeyi de kullanıyordum. Farklı modüller yüklemek gibi mesela.

Ek: Kingo Root ve KingRoot aynı şey değilmiş ve KingRoot, KingoRoot'un adından yararlanan bir adwaremış.

2. Ek: KingoRoot bir exploit'i kullanarak kendi başına bir bilgisayara ihtiyaç duymadan root yapabiliyormuş. Src: Wikipedia.
KingoRoot was used in an exploit by ZNIU along with the DirtyCow exploit in September 2017 to gain root access.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı