Vestel venüs GO root atılabilir mi?

Salih Zeki

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, başlıkta yazan telefon modeline root atılabilir mi acaba? Root atılabiliyorsa nasıl? Yardımcı olabilir misiniz?

Yazılı kaynaklardan cok uğraştım yapamadım bu kaynağı bakmıştım ayrıca bende İngilizce yok ve bu yazılı anlatımdan bir şey anlayamadım bana videolu anlatım lazım ne yapıldığını nasıl yapılacanı anlatan uygulamalı olarak gösteren videolu anlatım bu kaynak benim işimi görmüyor.

Yazılı kaynaklardan cok uğraştım yapamadım bu kaynağı bakmıştım ayrıca bende İngilizce yok ve bu yazılı anlatımdan bir şey anlayamadım bana videolu anlatım lazım ne yapıldığını nasıl yapılacanı anlatan uygulamalı olarak gösteren videolu anlatım bu kaynak benim işimi görmüyor.
Tek çareniz o link gibi gözüküyor. Zira cihazınız için derlenmiş bir Custom recovery bulunmuyor. Bu arada o linki tekrar okumaya çalışın zaten kullanılan dil o kadar ağır değil. Hiç olmadi Çeviriden çevirin. Üzgünüm, cihazınız başka şekilde rootlanmıyor.

Bende de bu cihazdan var. Root atmak istiyorum çok uğraştım ama bir türlü beceremedim.
Kaynakta anlatılmak isteneni detaylı bir şekilde anlatabilirim. Elinizde cihazınızın stock ROM'u bulunuyor mu? Bulunmuyorsa olmuş olduğunuz sürüm nedir?

O işlemi yapabilmek için kullanmakta olduğunuz stock ROM dosyasının içerisinden boot dosyasının alınması gerekiyor.

Kaynakta anlatılmak isteneni detaylı bir şekilde anlatabilirim. Elinizde cihazınızın stock ROM'u bulunuyor mu? Bulunmuyorsa olmuş olduğunuz sürüm nedir?

O işlemi yapabilmek için kullanmakta olduğunuz stock ROM dosyasının içerisinden Boot dosyasının alınması gerekiyor.

Hayır elimde cihazın stoc ROM'u yok cihazın bulunduğu Android sürüm 8.1.0 oreo.
Anlatabilir misin o zaman ben bir şey anlayamadım kaynaktan cünkü. Kaynakta root nasıl atılır diye anlatılmışsa detaylı olarak anlatır mısın cünkü ben bir şey anlayamadım bu kaynaktan İngilizce olduğuna.
Arkadaşlar merhabalar, başlıkta yazan telefon modeline root atılabilir mi acaba? Root atılabiliyorsa nasıl? Yardımcı olabilir misiniz?
Ben bu cihaza cok uğraşmama ramen root atamadım ama twrp yükleyebildim zor oldu ama twrp yükleyebildim eyer istiyorsan twrp yüklemen icin yardımcı olabilirim Twrp yükledikten sonra root cok kolay bir şekilde yükleyebilirsin

Son düzenleme:
Hayır elimde cihazın stoc ROM'u yok cihazın bulunduğu Android sürüm 8.1.0 oreo.
Anlatabilir misin o zaman ben bir şey anlayamadım kaynaktan cünkü. Kaynakta root nasıl atılır diye anlatılmışsa detaylı olarak anlatır mısın cünkü ben bir şey anlayamadım bu kaynaktan İngilizce olduğuna.

Ben bu cihaza cok uğraşmama ramen root atamadım ama twrp yükleyebildim zor oldu ama twrp yükleyebildim eyer istiyorsan twrp yüklemen icin yardımcı olabilirim Twrp yükledikten sonra root cok kolay bir şekilde yükleyebilirsin
Merhaba, bende de aynı cihaz var. Herhangi bir işlem yapmak ölüm gibi. Telefon çevirici açıyorsun rastgele birini arıyor. Biri arıyor telefonun ekranı siyah kalıyor, ekran gelene kadar arayan kişi kapatıyor vs. Ben sadece arama ve whatsapp için kullanmak istiyorum ama telefon bunu bile beceremiyor. En azından root yaparak bir şeyler deneme imkanı olabilir.
Siz ne kadar ilerleyebildiniz?
Edit: Ben root yaptım ama custom rom olmadığı için ne kadar işe yarayacak bakalım. İşe yaramayan sistem uygulamalarını kaldırdım en azından.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı