Vestel venüs V3 5010 root atılmalı mı ?

alexander mahone

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Birkaç ay önce venüs v3 5010 aldım. Zaten çok telefon kullanmadığım için açıkçası daha yüksek model almak istedim. Telefonun hafızası 8 GB ve yeni oyun ve ya uygulama indiremiyorum çünkü hafıza doldu. 32 GB hafıza kartım var. Uygulamaları sd karta atıp yer açmak istiyorum. Sizce root yapmalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten yapacağım bişey yok sd karta uygulama taşıma dışında ama kararsızım. Garanti iptal oluyormuş diye duydum. Telefonun bir yıl herşeye karşı kaskosu var o da iptal olurmu ? Bide babam idare et bu haliyle yapma dedi. Sizce ne yapmalıyım ?

Merhaba. Birkaç ay önce venüs v3 5010 aldım. Zaten çok telefon kullanmadığım için açıkçası daha yüksek model almak istedim. Telefonun hafızası 8 GB ve yeni oyun ve ya uygulama indiremiyorum çünkü hafıza doldu. 32 GB hafıza kartım var. Uygulamaları sd karta atıp yer açmak istiyorum. Sizce root yapmalı mıyım ?
Karde
Zaten yapacağım bişey yok sd karta uygulama taşıma dışında ama kararsızım. Garanti iptal oluyormuş diye duydum. Telefonun bir yıl herşeye karşı kaskosu var o da iptal olurmu ? Bide babam idare et bu haliyle yapma dedi. Sizce ne yapmalıyım ?

Kardeşim root atılmıyo aynı tel bendede var ne ettiysem olmadı rom atmak aklıma geldi ama telefona bişey olur diye atmadım

Telefon fi
Karde

Kardeşim root atılmıyo aynı tel bendede var ne ettiysem olmadı rom atmak aklıma geldi ama telefona bişey olur diye atmadım
Telefon ölü mesaj yazarken bile kasıyo ben teli deiştircem sende teli deiştir

Son düzenleme:
Ben garanti bitmesine 1 yıl kala + 1 yılda sigorta vardı yani 2 yıl kala root attım, telefonun ekranı kırıldı normalde sigortaya giriyor ücretsiz değiştiriyorlar fakat rootlu olduğu için gönderemedim ekranını söktüm kendim şimdi ay başını bekliyorum yan sanayi ekran alıp takacağım orjinali 900 TL yan sanayi 350 TL. Yani dersenki ben dikkat ederim düşürmem kırmam bozmam, atman çok iyi olur. Ama yazılımsal bir sıkıntı olursa ona karşı yapabileceğin bir şey yok. Gerçi yazılımsal olduğunda kendin rom'da atabilirsin. Bir de arkadaş root atılmıyor demiş ama her android telefona bir şekilde root atılır, biraz araştırmak lazım. Tabi bu konuyla alakalı hiç bilginiz yoksa root'a bile bulaşmayın derim ben. Rom'u hiç söylemiyorum zaten çok tehlikeli. Birden kendinizi telefoncuya yüzlerce lira verirken bulabilirsiniz...

Öncelikle bu telefonda olmuyor demek doğru olmaz, çünkü biraz araştırdığınızda çoğu kişide olumlu sonuç verdiğini görebilirsiniz. Ya siz biryerleri yanlış yapıyorsunuz ya da fabrika hatasından dolayı bir sıkıntı çıkıyor. Birçok etken olabilir tam bilgim yok. Bu arada ben root attım demedim ama her android'e bir şekilde root atılabilir dedim.

Bak kardeşim ben araştırdım bu telefona bu modele root atabilen bulamadım, kingroota giriyom root diyom evet güzel 100 e geliyo rooylanıyo en fazla 30 dkk sonra telefon kendini yeniden başlatıyo ve root kalkıyo bide root kalkmadan önce süpersu yu indirdim rootu görmüyo

Bak kardeşim ben araştırdım bu telefona bu modele root atabilen bulamadım, kingroota giriyom root diyom evet güzel 100 e geliyo rooylanıyo en fazla 30 dkk sonra telefon kendini yeniden başlatıyo ve root kalkıyo bide root kalkmadan önce süpersu yu indirdim rootu görmüyo

Peki öyle diyorsanız öyledir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı