VG20A-700W kasaya uygun kule tipi soğutucu önerisi

Daha fazla  
Yukarıdada belirttiğim gibi kasama uygun kule tipi soğutucu arıyorum. Aşırı uçuk fiyatı olmayan, F/P ürünler hakkında bilgi almak için yazdım. Max 1000 TL olursa iyi olur.

Yukarıdada belirttiğim gibi kasama uygun kule tipi soğutucu arıyorum. Aşırı uçuk fiyatı olmayan, F/P ürünler hakkında bilgi almak için yazdım. Max 1000 TL olursa iyi olur.

Hocam işlemciniz nedir? Ayrıca kasa iyi ancak PSU markası gayet kaliteli olmasına rağmen kötü bir model. Komple kasa ve PSU değişip işlemciyi söylemenizi rica ediyorum.

@Yekta Bey @NiCOkings @Miraç Gürbüz pardon yazdım sanıyorum 5600 işlemci.

@Yekta Bey hazır sistemdi daha iyi bir kasa yoktu PSU idarelik 2 3 aya kasa PSU değiştirmeyi düşünüyorum.

Kasa olarak DeepCool CC560 öneririm biraz boyutu küçük yalnız daha büyük boyutlu bir kasa istersen Lian Li Lancool 205M Mesh Black ARGB 2 Fanlı ATX Oyuncu Kasası
Önerebilirim FSP Hydro G PRO 750 80+ Gold Full Modüler 750W Güç Kaynağı
PSU olarak da bütçen varsa eğer bunu da öneririm.

Kasa olarak DeepCool CC560 öneririm biraz boyutu küçük yalnız daha büyük boyutlu bir kasa istersen Lian Li Lancool 205M Mesh Black ARGB 2 Fanlı ATX Oyuncu Kasası
Önerebilirim FSP Hydro G PRO 750 80+ Gold Full Modüler 750W Güç Kaynağı
PSU olarak da bütçen varsa eğer bunu da öneririm.

Lian Li mantıklı değil egzoz fan almak gerekecek. DeepCool'un ise önü Full mesh değil ama fiyata göre tercih edilebilir. Almayı düşündüğüm Dark maxima V20 gerçekten iyi bir kasa.

Geri
Yukarı