VG248QE DisplayPort girişi görüntü vermiyor

rw3tgi

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Satış Danışmanı
Herkese iyi forumlar. Düne kadar hiç sorun yaşamazken akşam PC'yi kapattım. Bugün 2. monitörüm olan VG248QE model cihazıma görüntü gelmediğini fark ettim. Ekran kartındaki portlardan değiştirdim kabloları yok, diğer monitörümde kullandığım DP kablosunu taktım yine görüntü yok. HDMI veya DVI-I'le görüntü alabiliyorum ama 60 Hz'de kalıyorum. DP takılıyken NVIDIA denetim masasında monitörü görüyor ama tıkladığımda anlık kasma yaşamama rağmen tepkime yok. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam profil fotoğrafı ve isminizin bir alakası var mı?

Konuyla alakasız olmuş ama açıklayım :) uzun zamandır kullandığım bir nick çocukça gelebilir ama rwetgi ismi Darkweb'te ki chat odalarında Bitcoin ile kiralanan kiralık katil olarak bilinen kişinin rumuzudur. Görselde genelde onunla ilgili makale veya söylentilerde kullanılan bir görsel. Olay gerçek mi, abartı mı, söylenti mi orasını bilemem ama uzun zamandır kullanıyorum dediğim gibi.

Konuyla alakasız olmuş ama açıklayım :) uzun zamandır kullandığım bir nick çocukça gelebilir ama rwetgi ismi Darkweb'te ki chat odalarında Bitcoin ile kiralanan kiralık katil olarak bilinen kişinin rumuzudur. Görselde genelde onunla ilgili makale veya söylentilerde kullanılan bir görsel. Olay gerçek mi, abartı mı, söylenti mi orasını bilemem ama uzun zamandır kullanıyorum dediğim gibi.
Hocam bunu biliyordum ama merak ettim, bir anda görünce şaşırdım açıkçası.

Geri
Yukarı