VG259QM vs AW2521HF

Bütçe
4000
Daha yeni AW2521HF aldım İtopya'dan ve monitör cidden çok güzel ve tasarımı çok hoş.
ASUS modelinde yanlış bilmiyorsam 280Hz'e OC yaptığınızda gecikme değerleri yükseliyor öyle okumuştum bir yerde. Yanlış biliyor olabilirim bu arada.

Daha yeni AW2521HF aldım İtopya'dan ve monitör cidden çok güzel ve tasarımı çok hoş.
ASUS modelinde yanlış bilmiyorsam 280Hz'e OC yaptığınızda gecikme değerleri yükseliyor öyle okumuştum bir yerde. Yanlış biliyor olabilirim bu arada.
Şimdi fark ettim elden alacağım için sanırım asus olanı ya da alienware'ın 27" lik olanını almalıyım. 1080p 27" te pikseller büyük olduğu için sanırım asus'u alacağım. Peki sizce 2k 165Hz mi yoksa 1080p 240Hz'mi daha mantıklı?

Oynadığınız oyuna göre değişiklik gösterir. Competitive oyunlar oynuyorsanız CS:GO Valorant LoL gibi o zaman 240Hz monitör alın. İtopya mağazasına gidip canlıda görebilirsiniz monitörleri.
2. el olarak mı alacaksınız monitörü?

Oynadığınız oyuna göre değişiklik gösterir. Competitive oyunlar oynuyorsanız CS:GO Valorant LoL gibi o zaman 240Hz monitör alın. İtopya mağazasına gidip canlıda görebilirsiniz monitörleri.
2. el olarak mı alacaksınız monitörü?
Vatana gidip ölü pixel testi yapıp alacağım İstanbul'da oturmuyorum malesef. Ama sanırım VG259QM'ye karar verdim yaşadığım şehirdeki vatanda AW2521HF'de AW2720HFL'de bulunmamakta.

Geri
Yukarı