VG279Q1A vs. Aryond A27 V1

Daha fazla  

Arkadaşlar; bu iki monitörden fiyat performans açısından hangisi daha iyi olur sizce? ASUS yılların markası, Monster monitör işine daha yeni girmiş bir marka. Bunu da göz önüne alırsak sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Aryond'u kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ederim. Fakat ben aldığımda 2000 TL idi, şu an 2400 veya 2500 TL olması lazım. Ben 100 lira için curved ve 240 Hz olmasını tercih edip onu almıştım. Fakat şu an alacak olsam Asus'u tercih ederdim. Fakat tercih sizin...

Aryondu black fridayden önce ilk 400 tl sonra 100 tl daha arttırdılar takıpteydım zaten black fridayde alacaktım klasik önce arttırdı normal fiyatına inerse kesinlikle onu alırım birkaç gün bekleyeceğim @ItsAllGoodman

Aryondu black fridayden önce ilk 400 tl sonra 100 tl daha arttırdılar takıpteydım zaten black fridayde alacaktım klasik önce arttırdı normal fiyatına inerse kesinlikle onu alırım birkaç gün bekleyeceğim @ItsAllGoodman
Yükseltip artırmadılar, monitör ilk çıktığında dolar 6 lira civarındaydı. Fakat eylülün ortasında dolar 8.5 liraya dayanınca zam yaptılar. Normal bir zam bence.

Geri
Yukarı