VG27VQ ghosting nasıldır?

Kyrie Irving

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar almayı düşünüyorum ama şu ghosting beni parçalıyor. Rica edersem VG27VQ kullanan arkadaşlar ghosting testi yapıp kayda alıp bu konuyor atabilirler mi? Eğer çok kötüyse IPS yöneleceğim çünkü.

aynı monitör değil ama. bende msi var VA panel. ghostin can sıkıcı evet.
bütçe varsa ips yönel.
yoksa elden bu gelir diyerek al keyfine bak

Arkadaşlar almayı düşünüyorum ama şu ghosting beni parçalıyor. Rica edersem VG27VQ kullanan arkadaşlar ghosting testi yapıp kayda alıp bu konuyor atabilirler mi? Eğer çok kötüyse IPS yöneleceğim çünkü.
VG27VQ kullanmayın derim. Bizim buradaki internet kafede var. Gerçekten kötü. O bütçede çok daha iyi IPS panel alabilirsin 27 inç. VA panel önermem.

Arkadaşlar almayı düşünüyorum ama şu ghosting beni parçalıyor. Rica edersem VG27vq kullanan arkadaşlar ghosting testi yapıp kayda alıp bu konuyor atabilirler mi? Eğer çok kötüyse IPS yöneleceğim çünkü.

VA panellerde ghosting %90 olur senin şansına bağlı. Ayrıca 27" 1080p seni pek memnun etmez pikselleşme olabilir. Berkay hocamın attığı güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video var bir arkadaş atmış bakabilirsin istersen.

Ama monitör GtG ortalama 16 ms çalışıyor haberiniz olsun. Her VA monitör gibi bu da yavaş.

Teşekkürler arkadaşlar. Ayrıca pikselleşme beni rahatsız etmez cünkü 42 inç 1080p televizyon kullandım 1 metreden. Cidden iğrençti 😃 Neyse alacağım monitörü artık ghosting kötü gelirse iade ederim Dell G2227hs falan bakarım. Ayrıca şu an yine VA panel bir monitör kullanıyorum. 75hz ama VG27VQ ghosting testleri ile aynı ghosting gibi. Oyunda hiç rahatsız etmiyor.

Geri
Yukarı