VGA Alanı Geniş Ferah Kasa Önerisi?

Ferah anlamında.:) Disk yuvaları ve psu kapalı bir kısımda olduğu için VGA kısmı çok ferah.:)

Kardeşim biraz araştırma yaptım maalesef NZXT S340 kasanın optik sürücü kısmı yokmuş. Bu gerçekten canımı sıktı. Dediğin gibi çok geniş ve ferah bir kasaydı keşke bide optik sürücü alanı olsaydı.

4

Kardesim benim onerim zalman ms 800 plus gecen hafta ben aldım psu suz 260 tl ye vatan dan

Dostum benimde düşündüğüm kasalardan biriydi bu. Fakat vga destek alanı 30 cm sadece. Benim ekran kartım 31 cm. Kaldıkı en az 4 5 cmde boşluk olsun istiyorum maalesef eledim bu kasayı. Keşke biraz daha geniş olsaydı ekran kartı alanı.

Kasa denilince aklıma NZXT geliyor özellikle ülkemizde de satışa başladığından NZXT kasa alabilirsiniz. NZXT S340 veya NZXT Phantom 240 modellerine bakabilirsiniz.

Evet kardeşim kasalarını gördüm gerçekten çok beğendim. Farklı ve kalite kokuyor. Tam s340'a karar kıldım dün ama maalesef optik sürücü yeri yokmuş. NZXT'ye bakayım dedim onunda ekran kartı alanı 26 cm çıktı. Şimdi sitelerine mesaj attım nzxt phantom 240, nzxt s530 ve nzxt phantom 410 için. Ekran kartı boyutları nelerdir? ve optik sürücü yerleri var mı diye. Nana katalog sitesi sorularıma hemen cevap verdi fakat onlar halen cevaplamamış.

Kasa gerçekten güzel ekran kartı alanıda geniş baya bi. Peki sen kullandın mı hocam? Soğutması nasıl acaba kasanın? Birde bunun AeroCool Aero-1000 modeli var. Onu bi bulsam direk alıcam. Kalitesi olsun görselliği olsun çok güzel :)

Cevaplar için herkese tek tek teşekkür ederim. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin inşallah.

Kasa gerçekten güzel ekran kartı alanıda geniş baya bi. Peki sen kullandın mı hocam? Soğutması nasıl acaba kasanın? Birde bunun AeroCool Aero-1000 modeli var. Onu bi bulsam direk alıcam. Kalitesi olsun görselliği olsun çok güzel :)

Buna benzer dark n10 kullanıyorum gayet güzel başarılı bir kasa olmuş bununda ondan farkı yok :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı