Geniş ve Ferah Kasa Önerisi

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2-3 senedir Corsair Carbide 200R kasamı kullanıyorum. Hali hazırda GTX 970 ve MSI Gaming 5 Anakartım ile Cooler Master EVO 212 soğutucum var. İleride belki sıvı soğutmaya geçebilirim. Fakat kasamın içi çok dar. Soğutucuyu dik koyunca neredeyse üstteki fanlara değiyor, diğer türlü koyarsam da 4x4 ram takamıyorum. Ayrıca kasa içi çok dar dediğim gibi. Ferah, hava akışı iyi 300-400TL'lik kasa tavsiyeleriniz var mı?

Ayrıca denildiği gibi olursa da 2x 480 alıp CF yapmayı düşünüyorum. CF yapılabiliyor diye biliyorum zaten Gaming 5 ile.

Güç kaynağım mevcut (CX 750) bu yüzden sadece kasa tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Benim önerdiğim site daha önce alışveriş yapmadığım bir site ama şu var ne kadar güvenilmez olsada kapıda ödeme seçeneği var. Ayrıca ücretsiz kargo dahil 430 TL. Teknobiyotikte kargo dahil 445 TL oluyor.
Bende internette hakkında birşey bulamayınca kıllandım abi açıkçası o yüzden bildiğimiz bir firmaya yönlendirdim arkadaşı.

Teşekkürler fakat görme imkanımın olması gerekiyor. Corsair Air 540'da fena değil gibi ama fiyat 100 lira birden atıyor. Bakalım. Ayrıca dediğim tam anlaşıldı mı bilmiyorum ama bir resim koyayım kasadan. Videodan kestiğim için kötü ama anlaşılıyor galiba. SADAD-min.pngBu şekilde üstteki kırmızıya aldığım yere çok yakın, diğer türlü de ram slotuna değdi değecek gibi oluyor yani.
Corsair Carbide 200R satmayı düşünür müsün?

İsteklerimi karşılayan bir kasa bulabilirsem belki. Kuzenim falan istemezse.

Zalman N11 NEO kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Her türlü işlemci soğutucunun takılmasının yanında çok ferah ve çık bir kasa.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı