VGA Çıkışı Olmayan Ekran Kartını VGA Monitöre Bağlama

L1fer1o

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimdeki ekran kartını VGA monitöre bağlama şansım var mı?

Screenshot_20190121-193959.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI to VGA aktif çevirici almanız gerekiyor.

@Silinen üye cevabın için teşekkürler dostum. Sonuçta bunlar 100-150 TL değil. İkisini de alır denerim ama benim merak ettiğim performansta büyük bir sallantı olur mu? [emoji4]

@Silinen üye cevabın için teşekkürler dostum.Sonuçta bunlar 100-150tl değil.İkisini de alır denerim ama benim merak ettiğim performansta büyük bir sallantı olurmu?[emoji4]

Performans yok kaybı yok denecek kadar azdır dediğim gibi. Kartınız yüksek bir model olsa biraz paraya kıymanızı önerirdim, 30 TL'lik ürünlerin ömrü pek olmuyor 2 kere değiştim bu yüzden sonra 10 yıl garantili ürün aldım, sonra gerek kalmadı o ayrı konu :)

Tavsiyem pasif alıp bir denemeniz muhtemeden kullanırsınız, görüntü gelmez ise mecbur aktif gerekiyordur ama sanmıyorum kart eski bir model.

Cevaplarınız için teşekkürler. İlk olarak pasifi deneyeceğim. İşe yaramaz ise aktif alırım. Gerçi yine bir sorun olursa soluğu burada alacağım. [emoji6]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı