Vga dönüştürücü

mehmet02x

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün Ekran kartım geldi ve içinde resimde gördüğünüz aparat geldi. Şimdi benim monitorum vga girişli, acaba Ekran kartına nasıl bağlayacagım monitorü? Dönüştürücü sanki vga dönüştürücü degil, başka bir dönüştürücü gibi geldi gözüme. Şimdiden teşekkürler.
Not: Arkadaşlar Ekran kartım Msi gtx 770 twin serisi, Ekran kartının üzerinde bu aparata uygun giriş bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mavi olan giriş vga girişi, orayı anladımda ama ilk resimde gösterdigim girişe uygun bir giriş bulamadım. Ekran kartı üstünde nasıl olacak baglantı?

Az önce gene inceledim Ekran kartını, bu aygıtının uyduğunu gördüm. İlk incelememde dikkatli incelemedim, ondan gözümden kaçmış. Birde işten gelmiştim gelir gelmez kutuya koştum, Ekran kartını inceledim o zamandaki heyacanla dikkatten kaçmış. :) Acaba monitorde sorun yapar mı, dalgalanma yapar mı? En büyük korkum o.

Büyük ihtimal yapar diye düşünüyorum, kabloyu degiştiririm o zamanda. Birde hocam monitorumun markası Datron, acaba marka olarak nasıldır?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı