Çözüldü VGA girişli monitöre GTX 1650 için hangi dönüştürücü alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

safakinho

Decapat
Daha fazla  
Selamlar herkese.

Cuma günü yeni bir hazır sistem sipariş ettim, bugün ulaştı ancak teknik özelliklerden pek anlamadığımdan eski monitörleri yeni ekran kartlarına bağlamak için dönüştürücüye ihtiyacım olduğunu yeni öğrendim.

Monitörümde sadece VGA girişi mevcut. Ekran kartımsa GTX 1650. Linkler aşağıda:

Monitör

Ekran Kartı

Teknobiyotik'in konuyla ilgili videosunu izledim ancak sitelerinde VGA dönüştürücü, HDMI dönüştürücü ve DVI dönüştürücü diye farklı kategoriler var.

Hangi kategoriyi kontrol etmem gerektiğini, doğrusunu bulsam da hangi ürünü almam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Ayrıca görüntüyü dönüştürücü ile almak performans kaybına yol açar mı öğrenmek istiyorum.

Teşekkür ederim şimdiden.

Sıkıntı olmaz. Başkalarına sormak isterseniz yeni konu açın hemen yardımcı olurlar. Ben de yardımcı olabilirim.

Konu açtım da kimse ilgilenmedi açıkçası benim amacıma göre aktif dönüştürücü olması gerekiyor sanırsam daha önce hiç kullanmadım Dark marka kaliteli sanırsam uygun olursa aynısını bende alacağım.

Konu açtım da kimse ilgilenmedi açıkçası benim amacıma göre aktif dönüştürücü olması gerekiyor sanırsam daha önce hiç kullanmadım Dark marka kaliteli sanırsam uygun olursa aynısını bende alacağım.
O zaman sıkıntınız olmasın. Sıkıntı çıkarsa yardımcı olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220126_220148_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_20220126_220148_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı