VGA HDMI dönüştürücü sinyal yok hatası

kemalcan

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü neden satıyorlar anlamıyorum. Analog sinyali Dijital sinyale böyle bir kablo ile dönüştüremezsin. Bu kablodan bende satın aldım zamanında ve bende görüntü alamadım. Bu kablodan satın alan bir çok kullanıcı bu forumda yardım istedi. Hepsinin ortak sorunu aynıydı. "Görüntü alamıyorum."

Bu ürünü neden satıyorlar anlamıyorum. Analog sinyali Dijital sinyale böyle bir kablo ile dönüştüremezsin. Bu kablodan bende satın aldım zamanında ve bende görüntü alamadım. Bu kablodan satın alan bir çok kullanıcı bu forumda yardım istedi. Hepsinin ortak sorunu aynıydı. "Görüntü alamıyorum."

O zaman bu kablo niçin kullanılıyor ?

O kablonun çalışması için HDMI çıkışından analog sinyal de vermesi gerekiyor cihazın ve bu tür cihazların sayısı %1 gibi... Yani kablo işe yarıyor ama sadece ve sadece desteklenen cihazlarda. %90 cihazda da bu özellik yok. Hatta %99.

Şimdi verdiğiniz diğer 15 TL'lik dönüştürücü işe yarar ama 15 TL olması beni işkillendiriyor. Genelde 40 TL oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı