VGA-HDMI dönüştürücüsünde görüntü kalitesinde kayıp olur mu?

cryptoNN

Hectopat
VGA-HDMI dönüştürücü alsam 1-2 gün sonra bozulur mu? Görüntü kalitesinde kayıp olur mu? Önerebileceğiniz aktif dönüştürücü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
VGA-HDMI dönüştürücü alsam 1-2 gün sonra bozulur mu? Görüntü kalitesinde kayıp olur mu? Önerebileceğiniz aktif dönüştürücü var mı?

Bozulmaz kolay kolay. Görüntü kalitesinde fark var mı tam olarak bilemiyorum çünkü hiç direkt olarak kullanmadım şu ana kadar güncel sistemimde. Ama görünü gayet kaliteli gözüküyor. 5 aydır bunu kullanıyorum, görüntüde oynama titreme herhangi bir şey olmadı. Öneririm.
Bilmediğimden soruyorum, bu dönüştürücüyü monitörde HDMI girişi olmadığından dolayı mı alıyorsunuz?

Evet genelde yeni sistemlerde, eski monitör kullanmak zorunda olunca başvurulan bir yöntem.

Ben de dönüştürücü ile kullanıyorum ama görüntü kalitesine laf edecek kadar tecrübem yok. Yalnız çalışan bi dönüştürücü bulana kadar çok uğraşmıştım, ucuz dandik olanlardan kaçının.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı