VGA monitör HDMI bağlamak mümkün mü?

salih6116

Decapat
Daha fazla  
Monitör
23M45 LG
Herkese selam umarım iyisinizdir başlıkta belirttiğim gibi sistemim.
GTX750 Ti HDMI girişi mevcut destekliyor monitör ise 23M45 LG monitör VGA girişi var.
HDMI to VGA ses destekli dönüştürücü sipariş verdim monitörü HDMI yapabilir miyim bağlayabilir miyim 1920x1080p?

Dönüştürücü kullanabilirsiniz ama performansı nispeten düşük olacaktır. Dönüştürücülerin çalışma ihtimali de ayrı bir muamma.

Satılan dönüştürücülerin sadece %30'unun çalıştığına dair bir söylem duymuştum. Ne kadar doğrudur bilemem ancak dönüştürücü alırken bilindik veya önerilen bir yerden almaya özen gösterin.

Bende aynı şekilde dönüştürücü kullanıyorum, ve pek bir sıkıntı olduğu söylenemez. Tabii direkt HDMI bir monitör kullanırsan görüntü kalitesi gözle görülür şekilde artar ama bu haliyle de pek göze batmıyor.

Satılan dönüştürücülerin sadece %30'unun çalıştığına dair bir söylem duymuştum. Ne kadar doğrudur bilemem ancak dönüştürücü alırken bilindik veya önerilen bir yerden almaya özen gösterin.

Bilinen bir yerden aldım yorumları da okudum herhangi bir olumsuzluk yaşayan olmamış bugün kargoya verdim geldiğinde deneyeceğim sonucu buraya yazarım diğer arkadaşlarda bilsin faydalansın teşekkürler herkese.
Hayır hayır, öyle bir şey olması mümkün mü bilmiyorum ama FPS'e bir etkisi yok. Benchmark'ta neyse burada da o var.

NVIDIA'nın NIS teknolojisi (görüntü ölçeklendirme) için HDMI alacağım yoksa dediğiniz gibi normalde FPS'e katkısı yoktur herhalde

Geri
Yukarı