VGA monitör HDMI girişine nasıl bağlanır?

G4M3RVB

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. monitör olarak VGA girişli bir monitörüm var ancak ekran kartında 1 DPI, 3 HDMI giriş var. Bir cihaz ile VGA monitörümü HDMI girişine bağlamak istiyorum, nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2. monitör olarak VGA girişli bir monitörüm var ancak ekran kartında 1 DPI, 3 HDMI giriş var. Bir cihaz ile VGA monitörümü HDMI girişine bağlamak istiyorum, nasıl yaparım?

Bunun için dönüştürücüler bulunuyor şu anda benim de kullandığım hem marka hem ürün kalitesi olarak güvenilir bu var istersen bakabilirsin?
S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bunun için dönüştürücüler bulunuyor şu anda benim de kullandığım hem marka hem ürün kalitesi olarak güvenilir bu var istersen bakabilirsin?
S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kanka bu değil istedigim bu mucro USB benim dediğim ekran kartından g9rüntü alacağım cevriici tel degil.

Kanka bu değil istedigim bu mucro USB benim dediğim ekran kartından g9rüntü alacağım cevriici tel degil.

Kanka yanlış görmüşsün işte istediğin gibi VGA'dan HDMI'a dönüştürüyor dikkatli bak istersen.

Ekran görüntüsü 2024-04-14 140333.png

Daha ucuz bir fiyata yok mu? Bayram harçlığı ile alacağım yanında kabloda alacağım.

Öğrenci misin? Daha ucuzada bulabilirisin ama hem kaliteli hem uzun ömürlü bir şeyler istiyorsan fazla alçalma derim ama yine de sen bilirsin araştırırız.

Daha ucuz bir fiyata yok mu? Bayram harçlığı ile alacağım yanında kabloda alacağım.

https://www.akakce.com/hdmi-donustu...otebok-pc-uyumlu-kablo-fiyati,1040800054.html
Bir de bunu buldum ama sen karar ver.

Evet ögrenciyim ya Hepsiburada olsa sanki daha iyi olur kargo biniyor burada 100 TL link ürüne 131 TL daha ekleniyor.

Sana tavsiyem Amazon'dan bak Amazon'da ekstra kargo ücreti ve site komisyon almıyor diye biliyorum ki diğer satıcılara göre Amazon daha uygun ama bir bakarım. Hepsiburada'ya.

Geri
Yukarı