VGA monitör için dönüştürücü önerisi

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Xbox Series S satın aldım tek kollu. Evde fazladan televizyon var ancak ben VGA monitörümden de oynamak istiyorum. Bana dönüştürücü önerir misiniz? Çok pahalı olmasın. Bu arada Bluetooth veya kablolu kulaklığımı Xbox'ta kullanabiliyorum değil mi?

Xbox Series S satın aldım tek kollu. Evde fazladan televizyon var ancak ben VGA monitörümden de oynamak istiyorum. Bana dönüştürücü önerir misiniz? Çok pahalı olmasın. Bu arada Bluetooth veya kablolu kulaklığımı Xbox'ta kullanabiliyorum değil mi?

Böyle bir ürün var direk monitörün VGA girişine bağlayarak kullanabilirsiniz. Yorumlar genel olarak güzel fiyatı bu şekil geliyor vergi dahil olarak. Sanırım eğer yeni Amazon hesabı oluşturursanız kargo bedavaya geliyor veya Amazon Prime deneme üyeliği alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-24-12-03-02-155-edit_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2023-07-24-12-03-02-155-edit_com.microsoft.emmx.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 9
Bende de aynısından vardı markasi aynı değildi. İlk zamanlar iyi gösterir ama sonrasında ya görüntü keser durmadan ya da renkleri ters falan çevirir arkadaşımla beraber çok güzel deneyimledik🙂. Almışken güzel bir şey almanız iyi olur.
Ya ne yalan söyleyelim alete o kadar para bayıldım da şu kadar küçük alet için para bayılmak istemiyorum. Yani zaten çok kullanmayacağım bir kaç günde bir belki. Yani hiç iş görmez mi :D

Geri
Yukarı