VGA Monitöre HDMI ile Nasıl Görüntü Alınır?

habib123

Decapat
Arkadaşlar benim monitörüm VGA girişli. Ancak ekran kartım ASUS TUF GTX 1660'da ise VGA çıkışı bulunmuyor ve resimdeki dönüştürücüyü almak istiyorum. Vatan'dan almam şart. Ailem internetten alışverişe karşı. Başka sitelerden öneri yazmayın veya Vatan'dan alma demeyin, babama kaç kere dedim hayır diyor bir kaç sorum olacak.

Bu dönüştürücü işimi görür mü? Sıkıntı çıkarmaz değil mi?

13.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu çevirici tipinden almalısınız fakat çok pahalı bu. 15-20 liraya dahi bulunabilen bir şeye 120 lira vermeyin.

Bu iş görür ancak Vatan'da bile bence daha uygun fiyatlısı vardır. Bu arada sanırım önceki açtığın konuda sorduğun sistemi almışsın hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Deneyip çalıştığını onayladığım Dark markasının ürünü var. Diğerlerini deneyemedim.

Deneyip çalıştığını onayladığım Dark markasının ürünü var. Diğerlerini deneyemedim.
Hangisi acaba o link bırakabilir misin?

Bu arada şunu söylemeden geçmeyim. Eski bir monitörü kullanım ihtiyacım doğduğu için şu an böyle bir şeye ihtiyacım var. :) Chat ve yayın kontrolü için kullanılacak bu monitör. Görüntüyü keskin bir şekilde versin yeter. :)

Arkadaşlar benim monitörüm VGA girişli. Ancak ekran kartım ASUS TUF GTX 1660'da ise VGA çıkışı bulunmuyor ve resimdeki dönüştürücüyü almak istiyorum. Vatan'dan almam şart. Ailem internetten alışverişe karşı. Başka sitelerden öneri yazmayın veya Vatan'dan alma demeyin, babama kaç kere dedim hayır diyor bir kaç sorum olacak.

Bu dönüştürücü işimi görür mü? Sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Eki Görüntüle 417380
Elektrikçide, bir milyoncuda vs 20 25 liraya oluyor boşuna bu kadar para verme

Elektrikçide, bir milyoncuda vs 20 25 liraya oluyor boşuna bu kadar para verme

Günümüzde güncel olarak aktif dönüştürücü lazım.
Elektrikçide bu ürünü asla bulamazsın. Çünkü satış ürünü değil elektrikçiler için.
Bilgisayar ürünleri ve aksesuarları satan yerlerde bulunabilir. Ancak güvenilir olmadığı sürece sana faydalı değil zararı olur.

Ben hepsiburada.com üzerinden Dark HDMI to VGA Dijital aldım. Kargo ile 35 TL altına geldi.
Şimdi güvensiz bir yerden mi almak iyi yoksa bilindik ve saniyede onlarca satış yapan yerden mi bir düşün bunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı