VGA to DP kullanılır mı?

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, elimde eski LG monitör var 2. olarak kullanmak istiyorum. Ama ekran kartımın HDMI slotunda şu anki monitör takılı. Tek DP boş. VGA to DP kullanabilir miyim? Ve bilgisayarcılarda falan satılır mı?

Arkadaşlar selam, elimde eski LG monitör var 2. olarak kullanmak istiyorum. Ama ekran kartımın HDMI slotunda şu anki monitör takılı. Tek DP boş. VGA to DP kullanabilir miyim? Ve bilgisayarcılarda falan satılır mı?

Satılır ama gecikme yapabilir o yüzden alacaksan kaliteli bir şey alda üzmesin seni.

Son düzenleme:
Tamamdır.

@Rynesquik hocam rahatsız ediyorum ama elimde monitorun guc kablosu yok nerede bulabilirim LG flatroon W1943SS monitor.

Hocam pek bilgim yok ama bunlar işinize yarayabilir.

Hocam genelde monitör kabloları bir birine benzerdir evinize yakın bilgisayarcı varsa monitör ile birlikte gidin vardır onlarda yoksada yukarıya birkaç tane link bıraktım belki işinizi görür.

Hocam pek bilgim yok ama bunlar işinize yarayabilir.

Hocam genelde monitör kabloları bir birine benzerdir evinize yakın bilgisayarcı varsa monitör ile birlikte gidin vardır onlarda yoksada yukarıya birkaç tane link bıraktım belki işinizi görür.
Hocam ucu böyle değil. PSU kablosu gibi

Geri
Yukarı