VGA to HDMI Görüntü Gelmeme Sorunu

XzAliz

Hectopat
Daha fazla  
Bugün İtopya Bilgisayardan bir sistem topladık adamlar sistemi arkada topladı ön taraf doluydu denemişlerdir diye tahmin ediyorum sistemi. Eski bir monitöre sahibim VGA HDMI dönüştürücü kullanarak ekran kartından görüntü alamıyorum. HDMI olarak da deneme şansımız yok çevrede kimsede yok monitör. Windows bile kurulu değil daha acaba ekran kartı driverlarını kurulu değil diye VGA algılamıyor olabilir mi? Sistemin diğer parçalarından çalıştığından eminim anakarta bağlayınca VGA kablosunu BIOS geliyor. Ekran kartım MSI GTX 1060 6 GB acaba Windows kurup driverlarını kursam VGA algılamaya başlar mı yoksa ekran kartı mı bozuk acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba windos kurulumu yapsanız da değişen bir şey olmaz. Yeni çıkan ekran kartları artık Vga desteklemiyor. Onun için en uygun olarak Dvi-d çıkışlı bir monitör almanız olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı