VGA to HDMI önerisi

Yagmo

Hectopat
Daha önce açılmış konular var fakat her arkadaşın farklı fikri olduğu için tekrardan açma ihtiyacı hissettim. Şu an ilgilendiğim ürünler
bu ve bu hangileri daha uzun ömürlü ve kaliteli olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli soru nerede kullanacağınız ve kullanacağınız cihaz HDMI üzerinden güç veriyor mu?

Önemli soru nerede kullanacağınız ve kullanacağınız cihaz HDMI üzerinden güç veriyor mu?

Monitörüm eski oldugu icin ekran kartinin HDMI'na takmak icin.

3 yıl alfais marka dönüştürücü kullandım. Sorun yaşamadım. Trendyol'dan almıştım beyaz renkli. Bulabilirsen tavsiye ederim.

Bazi yerlerde alfaisin kotu bir marka oldugunu okumustum sizin deneyimleriniz nedir?

Riske almamak için güç girişi olan bir dönüştürü alın. Ekran kartınız yeterince güç vermezse çalışmaz. Sebebi dijital görüntüyü mekanik görüntüye aktarması.

Bazi yerlerde alfaisin kotu bir marka oldugunu okumustum sizin deneyimleriniz nedir?

Dark alfais hepsi fason üretim Çin'den ithal sadece üzerlerine marka basıyorlar piyasada alabileceğin çoğu dönüştürücü aynı üreticden çıkma.

Daha önce açılmış konular var fakat her arkadaşın farklı fikri olduğu için tekrardan açma ihtiyacı hissettim. Şu an ilgilendiğim ürünler.
bu ve bu hangileri daha uzun ömürlü ve kaliteli olur?

S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kral ben şu anda monitörü ekran kartı bağlamak için bunu kullanıyorum alalı 2 ay oldu ve hiç sıkınıtı yaşamadım fiyat aralığın nedir bilmiyorum ama bu dönüştürücü hem marka hem kullanıcı yorumu olarak sevilen bir dönüştürücü istersen buna bakabilirsin.

Riske almamak için güç girişi olan bir dönüştürü alın. Ekran kartınız yeterince güç vermezse çalışmaz. Sebebi dijital görüntüyü mekanik görüntüye aktarması.

Öneriniz var mı?

Dark alfais hepsi fason üretim Çin'den ithal sadece üzerlerine marka basıyorlar piyasada alabileceğin çoğu dönüştürücü aynı üreticden çıkma.

Bende oyle dusunmustum.

S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, S-Link SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO Micro Usb Çevirici en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kral ben şu anda monitörü ekran kartı bağlamak için bunu kullanıyorum alalı 2 ay oldu ve hiç sıkınıtı yaşamadım fiyat aralığın nedir bilmiyorum ama bu dönüştürücü hem marka hem kullanıcı yorumu olarak sevilen bir dönüştürücü istersen buna bakabilirsin.

Fiyat araligim yok fakat bir donustucuyede bu kadar harcamak istemem.

2. bilgisayarımın monitörünü bağlamak için Dark'ın VGA - HDMI dönüştürücüsünü kullanıyorum iş görüyor.

Bende bunu alacagim gibi teşekkürler.

Geri
Yukarı