Çözüldü VGA'lı monitöre nasıl HDMI bağlarım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
XFX RX 570 4GB ile Dark HDMI to VGA dönüştürücüsünü kullanıyorum ve monitörüm Samsung SyncMaster 920Nw. 1 hafta oldu bir sorun yaşamadım. İleride yaşar mıyım bilmem ama şu an görüntü net. Ben aşağıdaki linkten, E BUY SANAL MAĞAZACILIK denen yerden satın aldım. Bu sayede VGA monitöre HDMI girişli ekran kartı bağlayabiliyorum.
1609141071859.png
Dönüştürücü alarak. Şu tarz bir ürün lazım:

Hangi marka/model kalitelidir, bilmiyorum.
Yanlışım yoksa bende bu model var:

XFX RX 570 4GB ile Dark HDMI to VGA dönüştürücüsünü kullanıyorum ve monitörüm Samsung SyncMaster 920Nw. 1 hafta oldu bir sorun yaşamadım. İleride yaşar mıyım bilmem ama şu an görüntü net. Ben aşağıdaki linkten, E BUY SANAL MAĞAZACILIK denen yerden satın aldım. Bu sayede VGA monitöre HDMI girişli ekran kartı bağlayabiliyorum.
1609141071859.png

Çözüm
Dark gibi kaliteli bir marka alırsanız sorun olacağını zannetmiyorum.

TEŞEKKÜRLER

XFX RX 570 4 GB ile Dark HDMI to VGA dönüştürücüsünü kullanıyorum ve monitörüm Samsung SyncMaster 920NW. 1 hafta oldu bir sorun yaşamadım. İleride yaşar mıyım bilmem ama şu an görüntü net. Ben aşağıdaki linkten, E BUY SANAL MAĞAZACILIK denen yerden satın aldım. Bu sayede VGA monitöre HDMI girişli ekran kartı bağlayabiliyorum.
Eki Görüntüle 804265

Bunu almaya karar verdim

Geri
Yukarı