VGN dragonfly alınır mı?

Dostum bende yakın zamanda Darmshark M3 alıp kargoya verilmeden iptal ettim.

Bu fareler kağıt üstünde güzel. Ama malzeme kalitesi bazılarında soru işareti bıraktırıyor.

Sensörden dolayı farklı tercih yapmanı önermem. Mesela ben Zowie EC2-B kullanıyorum. 3360 var bunda ve bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Hala Pro'ların %75'i Zowie kullanıyor (Zowie 3360 kullanıyor şu an da tüm mouselarda bildiğim kadarıyla çünkü en stabil 3360'mış). Yani yüksek sensörlü bir şey alacağım diyerekten kötü malzeme kaliteli mouse almanı istemem.

Ayrıca iptal etmemin nedeni satıcıya güvenmemek. Kutusu açılmış ürünü dahi iade almıyorlarmış. 2 yıl garanti dese bile aslında yok gibi alıyorsun :D (connectgame hakkında konuşuyorum)

Wraith ise ambalajı açılmış ürünü almayız diyor. Yani benim anlamadığım insanlar deneyip iade edemez mi? Kulaklık vs olsa anlarım. Ama bir fareyi denemeden iyi olduğunu veya kötü olduğunu anlayamayız.

Anladım hocam bende zaten EC2-B Divina var. Yüksekliğinden dolayı ağrı yapıyor bileğim (bileğimden ameliyat oldum sıkıntılı biraz) ve kablosuz tercihinden dolayı Viper Ultimate almıştım. Onda bileğim hiç ağrı yapmadı çok güzeldi de işte sıkıntıları garantiye bitmeye yakın (1.5 ay kaldı) başladı. Para İade kararı verdiler. Ben de yazdığından biraz tedirginim açıkçası. Kağıt üstünde güzeldir ama aldığımız zaman aradan 6 ay geçer 1 sene geçer parçalarından dolayı elimizde kalır malır diye de. Neyse en kötü kredi kartı kullanıp bütçeyi arttırır Tekrardan Razer vs. Bakarım. Teşekkür ederim fikriniz ve öneriniz için.

Anladım hocam bende zaten EC2-B Divina var. Yüksekliğinden dolayı ağrı yapıyor bileğim (bileğimden ameliyat oldum sıkıntılı biraz) ve kablosuz tercihinden dolayı Viper Ultimate almıştım. Onda bileğim hiç ağrı yapmadı çok güzeldi de işte sıkıntıları garantiye bitmeye yakın (1.5 ay kaldı) başladı. Para İade kararı verdiler. Ben de yazdığından biraz tedirginim açıkçası. Kağıt üstünde güzeldir ama aldığımız zaman aradan 6 ay geçer 1 sene geçer parçalarından dolayı elimizde kalır malır diye de. Neyse en kötü kredi kartı kullanıp bütçeyi arttırır Tekrardan Razer vs. Bakarım. Teşekkür ederim fikriniz ve öneriniz için.
Öncelikle geçmiş olsun ve rica ederim.

Razer Viper Ultimate sizin için iyi olduysa onun boyutlarından ki bir mouse'a bakmanız daha sağlıklı olacaktır.
Para iadesi almanız güzel bir şey. Malum durumlar çok iyi değil onun için almışken kaliteli bir şey alayım ve bir daha uğraşmayayım kafasındayım. Aslında bende Razer DeathAdder V2 X almayı planlıyordum Zowie'yi satıp ama pil ile çalıştığı için soğuk durdum. Kablo ile şarj daha öncelik. Maalesef bütçemde istediğim tarzda mouse yok ondan dolayı elimde ki mouse'u kullanıyorum ve iyi zaten sorunum da yok. Umarım en iyi tercihi yaparsınız iyi geceler dilerim.

Anladım hocam Viper Ultimate cyberpunk vardo bende. Orta tusu tiklemiyor. Sol bas parmagımın geldiği kısım çöktü içine. Doch da sarj etmiyordu kablo ile ediyordum. Garanti iade talebi verdi.1170 lira fatura parası. Değişim de yok aynı cihaz üretilmediği için.

F1 Pro Max versiyonu 500 mAh pil varmış. 135 saat diyor. O yüzden 55 gr. Cıkmış agırlıgı. 4K Hz bu pil versiyonunda da yemez mi?
Hmm evet bu daha iyi olabilir açıkçası, dav3 pro 4khz'de 300 mah ile 24 saat falan götürüyor. Oradan hesap yapabilirsiniz, hızlı şarj yoksa biraz uğraştırıcı olabilir.

Urun sayfasindaki ilk cumlesi "Dış ambalajı açılmış ürünlerde koşulsuz şartsız iade kabul edilmez." olan bir firmanin desteginin iyi olacagini dusunmek.
Bu tüm firmalarda böyle ne yazık ki, farelerde iade olmuyor eğer donanımsal bir sorunu yoksa. Connectgame ile alakası yok yani, Wraith de almıyor, yurtdışında satış yapan yerler bile almayabiliyor. O yüzden iyice araştırıp ona göre almak gerekiyor. (Bu telefonlarda da böyle eğer mağazadan alırsanız ve onlar 50 bine kadar fiyat sunabilen cihazlar...)

Bende Dragonfly F1 bakiyorum ancak 35-40 dolarlik mouse icin 1350TL bana da fazla geldi. 40 saat pil omru beni dusunduruyor o yuzden belki Darmoshark M3 de alabilirim ama genel olarak Dragonfly F1 icin M3 den daha iyi bir mouse oldugunu soyluyorlar.

Bende Dragonfly F1 bakiyorum ancak 35-40 dolarlik mouse icin 1350TL bana da fazla geldi. 40 saat pil omru beni dusunduruyor o yuzden belki Darmoshark M3 de alabilirim ama genel olarak Dragonfly F1 icin M3 den daha iyi bir mouse oldugunu soyluyorlar.
Aynen pro versiyonunun fiyatı 1800 cok yapmıslar 1500 civarı olsaydı

Hocam 35-40 dolar çinin yerel pazarı için fiyatlandırma, avrupa pazarı için maxgaming i baz alabilirsin Gaming and esportstore - MaxGaming.com 50 euro yazıyor ama kargo ve vergiyi unutuyorsunuz. Şu an piyasanın gerçek olmayan euro kurunda 50 euro = 1070 TL bunun üzerine avrupadan geldiğini varsayarsak maxgaming in %18 vergi eğer avrupa dışındansa %30 vergi. Bu da %18 vergi gelirse 192 TL minimum yapıyor (damga vergileri hariç) %30 vergi gelirse eğer 321 TL vergi yapıyor (damga vergileri hariç). Kargo 10-15 dolar arası tutuyor. Eğer maxgaming Türkiye'ye gönderseydi düz F1 modelini 1500 TL den aşağıya alamıyor olurdun. Birazcık gerçeklere bakarsak 1299 TL ye Türkiye'den almak gayet normal bir fiyat ayrıca firmaların kar marjlarının olması da doğal bir durum. Aynı şekilde Maxgaming de 120 euro ya satılan G Pro X Superlight, Türkiye' de neden minimum 3200 TL ye satılıyor büyük mağazalar tarafından biraz da onu sormak lazım değil mi ? Ya da her şey gördüğümüz gibi değildir. Türkiye'de farklı bir alanda ithalat ihracat yapan bir firmada çalıştığım için ney nasıldır çok iyi biliyorum maalesef her şey göründüğü gibi değil.

Hocam 35-40 dolar Çin'in yerel pazarı için fiyatlandırma, Avrupa pazarı için maxgaming i baz alabilirsin Gaming and esportstore - MaxGaming.com 50 euro yazıyor ama kargo ve vergiyi unutuyorsunuz. Şu an piyasanın gerçek olmayan euro kurunda 50 euro = 1070 TL bunun üzerine Avrupa'dan geldiğini varsayarsak maxgaming in %18 vergi eğer Avrupa dışındansa %30 vergi. Bu da %18 vergi gelirse 192 TL minimum yapıyor (damga vergileri hariç) %30 vergi gelirse eğer 321 TL vergi yapıyor (damga vergileri hariç). Kargo 10-15 dolar arası tutuyor. Eğer maxgaming Türkiye'ye gönderseydi düz F1 modelini 1500 TL'den aşağıya alamıyor olurdun. Birazcık gerçeklere bakarsak 1299 TL'ye Türkiye'den almak gayet normal bir fiyat ayrıca firmaların kar marjlarının olması da doğal bir durum. Aynı şekilde Maxgaming de 120 euro ya satılan G PRO X Superlight, Türkiye'de neden minimum 3200 TL'ye satılıyor büyük mağazalar tarafından biraz da onu sormak lazım değil mi? Ya da her şey gördüğümüz gibi değildir. Türkiye'de farklı bir alanda ithalat ihracat yapan bir firmada çalıştığım için ne nasıldır çok iyi biliyorum maalesef her şey göründüğü gibi değil.

Kanka ama Pro Max 56 dolar mechekeys de. 2087 TL Wraith de 100 dolara satıyor. 2X cok fazla ya 65-70'e satsa Pro Max'ini eyvallah.

Kanka ama Pro Max 56 dolar mechekeys de. 2087 TL Wraith de 100 dolara satıyor. 2X cok fazla ya 65-70'e satsa Pro Max'ini eyvallah.
Mechkeys 20 dolar da vergi ve kargo için alıyor. Ayrıca onların ki ön sipariş ve Türkiye'ye çok geç geliyor hocam. Ayrıca orada garantisi nasıl olur o belli değil.

Hmm evet bu daha iyi olabilir açıkçası, dav3 Pro 4KHz'de 300 mAh ile 24 saat falan götürüyor. Oradan hesap yapabilirsiniz, hızlı şarj yoksa biraz uğraştırıcı olabilir.

Bu tüm firmalarda böyle ne yazık ki, farelerde iade olmuyor eğer donanımsal bir sorunu yoksa. Connectgame ile alakası yok yani, Wraith de almıyor, yurt dışında satış yapan yerler bile almayabiliyor. O yüzden iyice araştırıp ona göre almak gerekiyor. (bu telefonlarda da böyle eğer mağazadan alırsanız ve onlar 50 bine kadar fiyat sunabilen cihazlar...)

Hocam sizce F1 alınır mı? Alasım var bütcemde yetiyor ama 40 dolar olan şeye 1300 vermekte koyuyor. Bu yaz belki yunanistana gidebilirim oradan alsam mı diye de düşünuyorum yardım edersen sevinirim.

Hocam sizce F1 alınır mı? Alasım var bütcemde yetiyor ama 40 dolar olan şeye 1300 vermekte koyuyor. Bu yaz belki yunanistana gidebilirim oradan alsam mı diye de düşünuyorum yardım edersen sevinirim.
pro veya pro maxi alınır hocam mcu ları güçlü. pro max mcu su son cıkanı. pronun ki sondan bir önceki versiyonu. MCU ne olduğunu bilmiyorsan İşlemci diyim sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı