VGN dragonfly alınır mı?

Ama onu aldıktan sonra bir de bunu almak lazım mı?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2023.05.19 - 21.48.00.44.png
    Desktop Screenshot 2023.05.19 - 21.48.00.44.png
    195,5 KB · Görüntüleme: 131
Pro veya Pro Max'i alınır hocam mcuları güçlü. Pro Max mcu su son cıkanı. Pro'nun ki sondan bir önceki versiyonu. Mcu ne olduğunu bilmiyorsan işlemci diyeyim sana.

4KHz desteklemsi farklı hocam. Pollling rate muhabbeti daha iyi cıkıyor testlerde.

Hocam polling rate çok önemli midir?
Alırsam F1 ya da F1 pm alırım Pro almam ve F1 ile F1 pm arasında 730 TL fark var ve sanırım 4 KHz desteklemesi için ayrıyeten para vermem lazım.

Son düzenleme:
Hocam polling rate çok önemli midir?
Alırsam F1 ya da F1 pm alırım Pro almam ve F1 ile F1 pm arasında 730 TL fark var ve sanırım 4 KHz desteklemesi için ayrıyeten para vermem lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemiş türk

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemiş Türk.

Hocam zaten bu video izledikten sonra mouse alsam mı diye düşündüm ama sizinde bir yorumunuzu almak istedim adam F1 iyi diyor ama bütceniz varsa F1 pm alın diyor.

hocam mouse nin fiyatı 2080 di 1950 ye düştü promosyon ile biirlikte 1900 e geliyor sanırım şimdi alınabilecek duruma gelmiş

Son düzenleme:
Hocam zaten bu video izledikten sonra mouse alsam mı diye düşündüm ama sizinde bir yorumunuzu almak istedim adam F1 iyi diyor ama bütceniz varsa F1 pm alın diyor.

hocam mouse nin fiyatı 2080 di 1950 ye düştü promosyon ile biirlikte 1900 e geliyor sanırım şimdi alınabilecek duruma gelmiş
Yok yok, 2 bin liraya ben şahsen önermem. Düz f1 indirim koduyla 1300'e geliyor alacaksanız o olabilir. Kendi elimdeki dav3 pro'yu 1900'e aldım sıfır paketinde, 2 saat kullanılmış. Sarı site mouse kaynıyor eline uymayıp da satanlarla. Bunlar budget model farelerdir ve sırf mcu'su yüzünden alınmaz çünkü yapı kaliteleri rekabet edemez üst seviyelerle. Gecikme değerleriyle ilgili bilgi de yok ve kailh 8.0 switchler 2 bin TL için çok kötü. Daha fare yepyeni ve 2-3 ay kullanan kimse yok, belki 5 aya çift tıklama yapmaya başlayacak? f1 modelinin şarjı da 40 saat yazıyordu bir yerde ve bu gene kötü bir değer bu arada, sırf hafif diye şahsen ben o kadar uğraşmazdım xm2we varken. Uğraşacaksam da xm2we alıp içinden birkaç parçayı çıkarıp 53 grama düşürürdüm direkt. (evet kesip biçmeden sadece bir iki plastiği çıkararak bu gramaja düşürebilirsiniz fareyi>>beardedbob kanalına bakın) Eğri oturup doğru konuşayım şimdi çünkü 2 bin liraya az daha eklenip atlantis/sora/viper v2 pro/xm2we vesaire alınabilir. Bu fare onları alamayanlar için çıkarılmış ucuz bir faredir ve switchler zaten yeteri kadar kötüyken üstüne kaplaması da yok. E markanın zaten Razer vesaire gibi bir support'ı da yok, TR'de connect/wraith yardım etmese de büyük markalar kendi sitesinden destek oluyor size aslında. Şekline aşık değilseniz almayın bu fareyi çünkü yapı kalitesi premium markalar gibi asla hissettirmez eğer 2 BİN LİRA verecekseniz. xm2we alın demiştim yukarıda, çünkü Atlantis'ten daha iyi bence ancak Sora ise çok hafif fare istiyorsanız hala değebilir. Ki Sora'dan da bence daha iyi çünkü arada çok büyük fiyat farkı var, tek fark ise gramaj... Sensör/MCU farkı yukarıda saydığım farelerde hissetmeniz imkansız şeyler anca Razer model alırsanız daha atik olduklarını hissedersiniz, diğerleri tamamen aynı çünkü yılan ve Logitech markaları kadar iyi değiller hala sensör yerleştirme konusunda. Sensör ve switch donanım olarak iyi olabilri ancak yerleştirilme şekillerine göre çok fazla gecikme süresine sahip olabiliyorlar ve gpx gibi 2020 model fare bu yüzden hala tepkime süresi en hızlı farelerden biridir, hero sensörüne rağmen. Öyle yani bu fareler 40 dolar arkadaşlar yurtdışında, xmwe 80 euro, sora 90 usd, atlantis 90 usd, viper v2 pro 150 usd. Sizce "pro" modeli 2k eder mi cidden bence bir düşünün, base modelini 39 dolardan satabiliyorlarsa...

Xm2we bakmıştım ama connectgame ile ilgili biraz kötü yorumlar vardı ve uğraşmak istememiştim şimfi bu ürün Wraith de ve Wraith iyi bir site diye biliyorum.
Şu anki farem Razer DeathAdder essantial biraz ağır (96 g)ve kablolu kablosuz bir mouse ye geçmek istiyorum.

Xm2we bakmıştım ama connectgame ile ilgili biraz kötü yorumlar vardı ve uğraşmak istememiştim şimfi bu ürün Wraith de ve Wraith iyi bir site diye biliyorum.
Şu anki farem Razer DeathAdder essantial biraz ağır (96 g)ve kablolu kablosuz bir mouse ye geçmek istiyorum.
Yani xm2we'lerde bir sıkıntı olmuyor genelde o yüzden size öylesinin denk gelme ihtimali çok düşük. Pulsar x2 alacak olsaydınız mesela katiyen almayın derdim çünkü onlarda da kailh 8.0 tuşlar (switchler diyeyim ya da) var ve 10 farenin 5'i bozuluyor kısa sürede. İşte o zaman uğraşırdınız belki çünkü fare kronik sorunlu, her yerinde sorun çıkıyor. Farelerde sıkıntı çıkaran en büyük şey genelde tuşlardır ve optik tuşlar en sorunsuzudur, o yüzden xm2we büyük ihtimal sıkıntısız ulaşır size. Aldığınızda açarken video çekin, tuşların ikisini de spamleyin ve tıkırtı/gıcırtı veya basarken zorlanma var mı bakın. Eğer yoksa güle güle kullanın. Connectgame e-mail üzerinden hemen dönüş yapıyor ve faturanızı talep ediyor ancak en başta ben sorunlu bir ürün alacağınızı sanmıyorum. Ürünleri zaten sıfır kapalı kutu satıyorlar. Bu arada şekil olarak size uyar mı sizce bu fare çünkü tamamen farklı türler, claw tutarım derseniz uyar ancak palm için bilemiyorum.

Hocam fingertip tutuyorum ama oyun oynarken palma da kayabiliyor.

Yani XM2We'lerde bir sıkıntı olmuyor genelde o yüzden size öylesinin denk gelme ihtimali çok düşük. Pulsar X2 alacak olsaydınız mesela katiyen almayın derdim çünkü onlarda da Kailh 8.0 tuşlar (Switch'ler diyeyim ya da) var ve 10 farenin 5'i bozuluyor kısa sürede. İşte o zaman uğraşırdınız belki çünkü fare kronik sorunlu, her yerinde sorun çıkıyor. Farelerde sıkıntı çıkaran en büyük şey genelde tuşlardır ve optik tuşlar en sorunsuzudur, o yüzden XM2we büyük ihtimal sıkıntısız ulaşır size. Aldığınızda açarken video çekin, tuşların ikisini de spamleyin ve tıkırtı/gıcırtı veya basarken zorlanma var mı bakın. Eğer yoksa güle güle kullanın. Connectgame e-mail üzerinden hemen dönüş yapıyor ve faturanızı talep ediyor ancak en başta ben sorunlu bir ürün alacağınızı sanmıyorum. Ürünleri zaten sıfır kapalı kutu satıyorlar. Bu arada şekil olarak size uyar mı sizce bu fare çünkü tamamen farklı türler, claw tutarım derseniz uyar ancak palm için bilemiyorum.

Hocam büyük ihtimal sarı sitelerden XM2we bakacağım.
Başka o fiyat bandında önerebileceğiniz mouse varsa önerilere açığım her şey için de teşekkür ederim.

Hocam fingertip tutuyorum ama oyun oynarken palma da kayabiliyor.

Hocam büyük ihtimal sarı sitelerden XM2we bakacağım.
Başka o fiyat bandında önerebileceğiniz mouse varsa önerilere açığım her şey için de teşekkür ederim.
Xm2we fingertip için iyi bence eğer eliniz büyükse özellikle, claw olaraksa en iyisi. Palm olarak kullanması bence zor olur ve palm için gene deathadder serisi öneriririm. Deathadder v3 pro'lar 2 bin civarı olsa hala direkt onu alın derim de şansa uçtu gitti onların fiyatı da... Palm olmak zorunda değilse yani ergo olmayacaksa bence en alınabilecek fare xm2we'dir, illaha palm olacaksa bazıları garipseyecek ama model d wireless ikinci el alınabilir bin liraya falan. Tuşları ve yapı kalitesi bu modelde geliştirildi, sorunu cidden yok denecek kadar az. Tutuş olaraksa elimdeki deathadder v3 pro'ya aşırı yakın diye hissetmiştim kullanırken hep. Şimdi dünyanın en iyisi diyemeyiz ancak o fiyata gayet tatlı aslında, RGB kapatıp bir hafta pil ömrü de alabilirsiniz kendisinden. Palm olarak bir diğer önerimse ninjutso katana wireless, tuşları çok tatlı ve çok hafif bir fare bu da. Ben model d ile daha rahat etmiştim palm tutuşta, katana biraz daha tombul gelmişti arka tarafından ancak ben koca ellerimle finger tip bile tutacağım neredeys bu fareleri o yüzden şey etmeyin bana. Katana wireless bence model d'den daha iyi bir fare donanım olarak yüzden eğer şekli uyarsa onu deneyin SIRF PALM istiyorsanız, ancak deathadder türü bir şekil olsun diyorsanız glorious model D alın (max 1100tl olmak şartıyla); eğer yeni şekillere açığım en iyi performansı istiyorum diyorsanız da xm2we alın. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı