VGN Dragonfly F1 Moba mı DeLUX M800 Ultra mı?

• Konuyu başlatan Sych0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 322
MOBA daha çok hoşuma gitmişti M800 için Türkçe bir inceleme de bulamadım ama dediğiniz gibi 800 liralık fark yoksa onu alayım. Peki sizce dongle almaya gerek var mı onunla alırsam 1950 lira falan oluyor.

Benim de o daha çok hoşuma gitti ama 800 lira fiyat farkı da az değil maalesef.

2000 ve 4000 çok fark ediliyor. 165 Hz ekranda 2000 altına aldığımda direkt farenin daha kendine buyruk gittiğini hissediyorum. 4000 ise çok keskin fakat DPI düşürdüğü için kullanmıyorum. 2000 Hz iyidir. Ek olarak hoşuna gittiyse acıma ver 800 TL zaten uzun süre kullanacağın bir ürün. Bu arada mechkeys desteği iyidir F1 Pro almıştım çınlama sesinden rahatsız olduğumu belirttiğimde bana sadece vergiyi ödemem karşılığında F1 MOBA gönderdiler.

Hepinize teşekkür ederim. M800 Ultra modelini Amazon üzerinden sipariş verdim. Tatmin olmazsam iade edip F1 Moba modelini alırım. Amazon sayesinde de iade de sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Ürünü fazlasıyla beğenirsem de dongleni duruma göre sipariş veririm.

Hepinize teşekkür ederim. M800 Ultra modelini Amazon üzerinden sipariş verdim. Tatmin olmazsam iade edip F1 MOBA modelini alırım. Amazon sayesinde de iade de sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Ürünü fazlasıyla beğenirsem de dongleni duruma göre sipariş veririm.

Hayırlı olsun. M800 Ultra üzmez sizi.

Ürün bugün elime ulaştı. 1-2 saat bileğimi ağrıttı sonrasında alıştım. Ürün fazlasıyla hafif buna rağmen malzeme kalitesi gayet yeterli bir seviyede. Farede beğenmediğim tek şey scroll, fazlasıyla sert basması biraz zorluyor(Belki zamanla yumuşar). İçinden grip tape çıktı sizce takmalı mıyım ve bu grip tapeler ne işe yarıyor ?

2000 ve 4000 çok fark ediliyor. 165 Hz ekranda 2000 altına aldığımda direkt farenin daha kendine buyruk gittiğini hissediyorum. 4000 ise çok keskin fakat DPI düşürdüğü için kullanmıyorum. 2000 Hz iyidir. Ek olarak hoşuna gittiyse acıma ver 800 TL zaten uzun süre kullanacağın bir ürün. Bu arada mechkeys desteği iyidir F1 Pro almıştım çınlama sesinden rahatsız olduğumu belirttiğimde bana sadece vergiyi ödemem karşılığında F1 MOBA gönderdiler.

F1 MOBA mı Pro mu daha iyi?

Geri
Yukarı