VGN Dragonfly F1 Pro Max oyunda takılmaya başladı

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
6-7 saat Valorant oynadım. Sorunsuz bir şekilde gidiyordu fare fakat birden kasmaya başladı. Sağa sola çevirdiğimde bildiğiniz kasıyordu ve donuyordu. Fareyi biraz kapattım ve kablosunu da PC'den çektim. Bu sorun sürekli olur mu böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fareden olduguna emin misiniz? Başka bir mouse ile dener misiniz?

Windows kaynaklı olabilir hocam, devam ediyor
Fareden olduguna emin misiniz? Başka bir mouse ile dener misiniz?
Fareyi kapat aç yaptım ve düzeldi. Fakat bu durumun sürekli olmasından korkuyorum. Yeni bir gelişme olursa tekrardan yazarım. Teşekkür ederim

Bu arada, şunu da belirteyim. Ekran donduktan sonra MB3 bastım ve fare imlecini gezdirdim. O sırada donma veya kasma olmadı. Sadece karakteri sağa sola çevirirken oldu bu sorun.

@Mando9098 @Endless Kaan

Son düzenleme:
Fareyi kapat aç yaptım ve düzeldi. Fakat bu durumun sürekli olmasından korkuyorum. Yeni bir gelişme olursa tekrardan yazarım. Teşekkür ederim

Bu arada, şunu da belirteyim. Ekran donduktan sonra MB3 bastım ve fare imlecini gezdirdim. O sırada donma veya kasma olmadı. Sadece karakteri sağa sola çevirirken oldu bu sorun.

@Mando9098 @Endless Kaan

@Endless Kaan hocamın dediği üzere Windows sorunlu olmuş olabilir o an. Şu anda sorun yoksa bekleyin eğer tekrar sorun olursa garantiye ya da yeni alındıysa değişime yollayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı