Vgn dragonfly F1 Pro vs DA V2 Pro vs Endgame XM2we

elim 19cm uzunluğunda. Ben Da V2'de rahat edemedim fakat çok başaralı bir mouse. Aralarındaki fiyat farkını bilmiyorum ama eğer fazla ise gözün kapalı F1'i seçebilirsin , eğer ki daha öncenden kullandığın mouse ağırsa F1'e alışman 2-3 gün sürebilir.
Elin kağıt üzerinde fazla olmasa da benden büyük dostum, ikileme düştüm şimdi. 😅

Rival 100 ile DA V2 Pro veyahut diğer mouseler arasında boyut olarak ne kadar fark olduğunu görebileceğimiz bir karşılaştırma sitesi var mı?

Son düzenleme:
EloShapes sitesine bakabilirsiniz.
Rival 100 ile aynı ağırlık değerlerine sahip olmasına rağmen DA V2 Pro daha büyükmüş. Büyük ihtimalle tercihimi XM2we tarafından kullanacağım gibi. Yine de mediamarkt'a gidip orada da bir kontrol edeyim.

VGN Dragonfly F1 mi XM2we mi öneriyorsunuz? Büyük ihtimalle geri dönüşlerden sonra bu ikisinden bir tanesinin siparişini vereceğim. Mousepad olarak ise SS QcK+ Large alacağım, bunlara uygun olur mu?

Rival 100 ile aynı ağırlık değerlerine sahip olmasına rağmen DA V2 Pro daha büyükmüş. Büyük ihtimalle tercihimi XM2we tarafından kullanacağım gibi. Yine de mediamarkt'a gidip orada da bir kontrol edeyim.

VGN Dragonfly F1 mi XM2we mi öneriyorsunuz? Büyük ihtimalle geri dönüşlerden sonra bu ikisinden bir tanesinin siparişini vereceğim. Mousepad olarak ise SS QcK+ Large alacağım, bunlara uygun olur mu?
F1 Pro modelini alma şansınız yok mu?

Da V2 Pro ağır falan değil orta derece hem çok da hafif fareyi sevmem diyenlerin özellikle hoşuna gidecek bir model bence.

Son düzenleme:
Elin kağıt üzerinde fazla olmasa da benden büyük dostum, ikileme düştüm şimdi. 😅

Rival 100 ile DA V2 Pro veyahut diğer mouseler arasında boyut olarak ne kadar fark olduğunu görebileceğimiz bir karşılaştırma sitesi var mı?
hocam isterseniz DA V2' yi sipariş edin beğenmezseniz iade edersiniz ama ben sizin yerinizde olsam F1'i alır geçerim.

Alabilirim fakat ''4Khz tarzı işler ile uğraşmıyorsanız almanıza gerek yok'' tarzı birçok yorum gördüm. İki model arasında sadece bu fark yok mu?

Ayrıca F1 Pro ile XM2we karşılaştırıldığında hangisi daha ağır basıyor? @Hyuuga Neji @ikseroo @GalaxySal450
Claw ise XM2we. GPX'in daha iyi versiyonu gibi olduğu için F1 Pro.

@ikseroo @GalaxySal450 @Hyuuga Neji etiket için üzgünüm dostlar, son birkaç yorumunuzdan sonra sipariş vereceğim. Birkaç konuda şöyle bir link gözüme çarptı. RAZER Battle Bundle - Deathadder V2 -blackshark V2 X- Gigantus V2 M - Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kulaklığımın da problemleri var, bir konu açmıştım dün. Almışken hepsini de alabilirim. Razer DA V2 ile Pro arasında ne gibi bir fark var? Sensör olarak çok bir fark var mı?

Zaten BlackShark V2 X alacaktım mousenin arkasına böyle bir ürün kombinasyonu görmem çok iyi oldu açıkcası. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı