VGN F1 Pro vs VGN F1 Pro Max vs G PRO X Superlight

ERROR hoca kim tam olarak rica etsem etiketleme şansınız var mıdır bu yoruma hesabına bakılmıyor da çünkü
Size bütçe sormuş zaten. Görmüş konuyu, cevap verdiğiniz arkadaş.

Biraz daha çıkarsan Fantech Helios 2 Pro da bakılabilir

O biraz beni aşıyor ya 3400 TL çok

Tam bütçe nedir?

Hoş geldiniz hocam elim büyük gayet Razer Viper Mini kullanıyordum elime küçük geldi diye Glorious Model O'ya geçtim bu da elime küçük geldiğinden ve Wireless mouse a geçmek isteğimden bütçe ayırdım kendime 3100 TL bütçem var kaliteli bir Wireless mouse istiyorum

O biraz beni aşıyor ya 3400 TL çok.

Hoş geldiniz hocam elim büyük gayet Razer Viper Mini kullanıyordum elime küçük geldi diye Glorious Model O'ya geçtim bu da elime küçük geldiğinden ve Wireless mouse a geçmek isteğimden bütçe ayırdım kendime 3100 TL bütçem var kaliteli bir Wireless mouse istiyorum.

Büyük el derken ne kadar büyük? @SF24

Hoş geldiniz hocam elim büyük gayet Razer Viper Mini kullanıyordum elime küçük geldi diye Glorious Model O'ya geçtim bu da elime küçük geldiğinden ve Wireless mouse a geçmek isteğimden bütçe ayırdım kendime 3100 TL bütçem var kaliteli bir Wireless mouse istiyorum
Bu önerdiğim mouselar da küçük gelebilir o zaman. Boyutları Viper Mini civarında.

Yani örnek olarka 9 numara kaleci eldiveni giyiyorum o da 185 190 mm yapıyor

Hocam şu an araştırdım YouTube videosundan VXE R1 Pro Max siyah modelini alacağım 2449 TL'ye sizce VGN F1 Pro'ya tercih edilir mi bir de Glorious Model O kablolu modelinden güzel bir geçiş olur mu bu fareye geçmeye?

Size bütçe sormuş zaten. Görmüş konuyu, cevap verdiğiniz arkadaş.

Hocam önerileriniz üzerine mouseyei sipariş vermiş bulunmaktayım VXE R1 Pro Max modelini 2249 TL'ye teşekkür ederim tavsiyeler için inşallah pişman olmam G PRO X'e tercih ettim fareyi çünkü

Dosya Ekleri

• MOuse ss.png
    MOuse ss.png
    140,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Hocam önerileriniz üzerine mouseyei sipariş vermiş bulunmaktayım VXE R1 Pro Max modelini 2249 TL'ye teşekkür ederim tavsiyeler için inşallah pişman olmam G PRO X'e tercih ettim fareyi çünkü
Hocam elinize küçük gelebilir mouse, @Error hocamın önerisini bekleyin veya biraz daha araştırın derim. Razer Viper Mini elime küçük geldi demişsiniz, neredeyse aynı büyüklükteler. 3100 TL'ye de daha iyi mouse vardır belki. Aceleci davranmayın derim. Tabii ki üzmeyecek çok iyi bir mouse fakat bütçenizde daha iyisi varsa neden olmasın. Konuyu öne çıkarın.

Hocam elinize küçük gelebilir mouse, @Error hocamın önerisini bekleyin veya biraz daha araştırın derim. Razer Viper Mini elime küçük geldi demişsiniz, neredeyse aynı büyüklükteler. 3100 TL'ye de daha iyi mouse vardır belki. Aceleci davranmayın derim. Tabii ki üzmeyecek çok iyi bir mouse fakat bütçenizde daha iyisi varsa neden olmasın. Konuyu öne çıkarın.

Hocam boyut olarak sıkıntı yok ya araştırdım elimin tutuşuna uygun boyutuda uygun siparişini verdim fiyat olarak da şu an 617 TL elime kaldı onunlada az daha para ekleyip 800 TL'ye KlasseGaming Mouse Pad bundan alacağım Razer Viper Mini küçük geldi derken azıcık küçük geldi fareyi araştırdığım videodada 18 19 cm el için gayet uygun olduğunu söylüyordu adam ve 21 cm elden sonrası için küçük gelir yazmıştı. Mouseyi tavsiyeleriniz üzerine siparişini verdim. Logitech G PRO X'e tercih ettim inşallah üzmez beni. Paranın kalmasıda benim için iyi oldu daha mouse pad alacaktım mouse padimde kötüydü çünkü bayağı hem de 150 TL'lik bir mouse pad dikişleri falan çıkmış dikiş bile yok yapışkanlı bir şey yani.

Hocam boyut olarak sıkıntı yok ya araştırdım elimin tutuşuna uygun boyutuda uygun siparişini verdim fiyat olarak da şu an 617 TL elime kaldı onunlada az daha para ekleyip 800 TL'ye KlasseGaming Mouse Pad bundan alacağım Razer Viper Mini küçük geldi derken azıcık küçük geldi fareyi araştırdığım videodada 18 19 cm el için gayet uygun olduğunu söylüyordu adam ve 21 cm elden sonrası için küçük gelir yazmıştı. Mouseyi tavsiyeleriniz üzerine siparişini verdim. Logitech G PRO X'e tercih ettim inşallah üzmez beni. Paranın kalmasıda benim için iyi oldu daha mouse pad alacaktım mouse padimde kötüydü çünkü bayağı hem de 150 TL'lik bir mouse pad dikişleri falan çıkmış dikiş bile yok yapışkanlı bir şey yani.
Hayırlı olsun o zaman hocam. Yaptığınız tercih G Pro X'ten çok daha iyi. Fiyatını haketmeyen bir ürün bence G Pro X Superlight.

Hayırlı olsun o zaman hocam. Yaptığınız tercih G PRO X'ten çok daha iyi. Fiyatını hak etmeyen bir ürün bence G PRO X Superlight.

Merhaba bir şey soracağım açıkca söyleyeyim VXE R1 Pro Max Modelini aldım ama siyah rengini aldığım için pişmanım beyaz rengi kalmamış ve VXE R1 Pro Max almamın diğer nedeni içinden sticker falan çıkıyor mu eğer aynıları normal VXE R1 Pro'dan da çıkıyorsa iade edip VXE R1 Pro alacağım R1 Pro'dan çıkıyor mu sticker hem R1 Pro da beyaz rengi var ondan dolayı almak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı