Çözüldü VIA HD Audio'yu Realtek'e dönüştürme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

feramuz38

Hectopat
Formattan sonra ses yoktu driver pack solutiondan driverleri yükeyince ses geldi. VIA HD Audio driverlerini yüklemiş. Arkadaşımla oyun oynarken benim PC'nin sesi (yani hem oyunumun hem de onun benim PC me gelen kendi sesi yani kendi sesini de duyuyor ve tabii ki oyun oynanmaz hale geliyor) arkadaşıma gidiyor ve bunun gibi sorunlar var bu yüzden VIA HD Audio'dan gına geldi. Bunu Realtek'e dönüştürmenin bir yolu yok mu? Ne bir deck gibi bir panel uygulaması var ya da ben bulamadım. Windows arama çubuğuna VIA HD Audio falan yazıyorum ama hiçbir şey çıkmıyor. Durum bundan ibaret. Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buradan indirip kurabilirsiniz.

Çözüm
sadece bunu kurmam yetermi?.vıa hd audioyu silmem de lazımmı? nasıl siliniceğinide bilmiyorum.bir resim koydum vıa nın kurlu olduğunu gösteren. ve geridönüşün için minnettarım:):)

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-09-05 171543.png
    Ek Açıklama 2020-09-05 171543.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 451
Silmenize gerek yok.

Hocam, Realtek kurun. Daha sonra isterseniz denetim masasından diğer programı kaldırabilirsiniz.

Muhtemelen düzelecektir hocam. Realtek kurun. Diğer programı denetim masasında bulunan program kaldır seçeneğinden bulup kaldırın.

Muhtemelen düzelecektir hocam. Realtek kurun. Diğer programı denetim masasında bulunan program kaldır seçeneğinden bulup kaldırın.
Çok teşekkürler
verdiğiniz linkte tıkladığımda güvenli bir şekilde indirilemiyor diyor.
Çok teşekkürler

verdiğiniz linkte tıkladığımda güvenli bir şekilde indirilemiyor diyor.hemde uygulamalar kısmında vıa hd audio yok.
sorun gider seçeneğinde şöyle bir şeye rastladım.Ben bu vıa hd audionun driverlerini güncellemeye çalıştım kendi sitesinde adam akıllı bulamadım.yani bilgisayarda bir ön panel uygulaması bile yok .bunu güncellesem daha mı iyi olur acaba .nasıl güncelleyeceğimi de bilmiyorum.:(
Hocamrealteki kurdum şimdi ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-09-06 114249.png
    Ek Açıklama 2020-09-06 114249.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 428
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı