Victor Fred güvenilir midir?

bende aynı kişilere hizmet verdim dün ve bugün parayı yatıracaklarını söylediler bir site gönderdiler kayıt olmam gerek herşeyi yaptım fakat 2FA PIN'i istiyorlar kullandığım bankalar Garanti bankası, iş bankası ve papara hangi birinde 2FA var

bende aynı kişilere hizmet verdim dün ve bugün parayı yatıracaklarını söylediler bir site gönderdiler kayıt olmam gerek herşeyi yaptım fakat 2FA PIN'i istiyorlar kullandığım bankalar Garanti bankası, iş bankası ve papara hangi birinde 2FA var
Süreç bende de böyle işledi hocam. FidelBnk diye bi site oluşturmuşlar saçma sapan. Formaliteden para gönderdiler ama o parayı çekmek için 200 dolar göndermem gerekiyormuş. Harbiden üst seviyeye taşımışlar bu işi.

Süreç bende de böyle işledi hocam. FidelBnk diye bir site oluşturmuşlar saçma sapan. Formaliteden para gönderdiler ama o parayı çekmek için 200 dolar göndermem gerekiyormuş. Harbiden üst seviyeye taşımışlar bu işi.

Peki hocam bir sıkıntı yaşadın mı parayı aldın mı bir de benden şimdi hesap no ve hesap adımı istiyorlar nereden bulacağım sitede her yere girdim ama bulamadım bir türlü

Son düzenleme:
Peki hocam bir sıkıntı yaşadın mı parayı aldın mı bir de benden şimdi hesap no ve hesap adımı istiyorlar nereden bulacağım sitede her yere girdim ama bulamadım bir türlü
hocam sakın güvenip para yatırmayın. Bunlar önce fiverda mesela platform dışına çıkarıyorlar. Bunu yapma nedenleri zaten fiverdaki güvenli para ödeme sistemini kırmak. Sizi telegrama atıp iş yaptırıyorlar ve para istiyorlar. Bahaneleri genelde yurt dışı hesap ya da vergi oluyor. Dediğim gibi platform dışına çıkaranlarla iş yapmayın.

Biliyortum ama acemiliğime verin işte.

Para elime ulaştı. Ancak kendi kartıma aktarmak ve sanal kartı kullanabilmek için ıms kodu lazımmış bu koda nereden ulaşabilirim? Yardımcı olursanız bende size yardım edebilirim.

Hocam benden de kod istiyor sen buldun mu eğer bulduysan nedir kod yardımcı olur musun güzel bir para gönderdiler bana da hesabıma çekmeye çalışıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-21_192803207.png
    resim_2024-04-21_192803207.png
    39,5 KB · Görüntüleme: 3
Hocam benden de kod istiyor sen buldun mu eğer bulduysan nedir kod yardımcı olur musun güzel bir para gönderdiler bana da hesabıma çekmeye çalışıyorum.
Hocam ben bu mesajı konuyu ilk oluşturduğumda atmıştım. Sonra anladım ki bu adamlar dolandırıcı. Vazgeçtim bütün işlerimi fiverr, bionluk gibi yerlerden yaptım. O yüzden size bir kod gelmeyecektir. Gelecekse de para isteyip atacağız derler. Parayı alıp kaçarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı