Victoria 3 alınır mı?

281746

Hectopat
HOI 4 oynayan biriyim ve victoria da dolar kuruna dönmeden almak istiyorum ama Steam yorumları kafa karıştırıcı, 120 TL'ye değer mi? (DLC'siz alacağım, DLC gerekli mi?)

Ücretsiz oynayabiliyorsunuz, son 1 gün. Deneyin beğenirseniz alırsınız.

HOI 4 oynayan biriyim ve victoria da dolar kuruna dönmeden almak istiyorum ama Steam yorumları kafa karıştırıcı, 120 TL'ye değer mi? (DLC'siz alacağım, DLC gerekli mi?)

Kanka Steam'de bu hafta sonu ücretsiz oynama hakkı vardı indir bak beğenirsen oyna hem oyun Türkçe. Ben strateji oyunlarıyla aram iyi olduğu için aldım mecbur ileride oynarım diye.

Kanka Steam'de bu hafta sonu ücretsiz oynama hakkı vardı indir bak beğenirsen oyna hem oyun Türkçe. Ben strateji oyunlarıyla aram iyi olduğu için aldım mecbur ileride oynarım diye.
Ücretsiz oynayabiliyorsunuz, son 1 gün. Deneyin beğenirseniz alırsınız.
oyun türkçe seçeneği sunmuş ama 0 türkçe içerik ayrıca rtx3060 da kasan bir oyun cidden tuhaf düzeltme oyun buglanmış o yüzden dili çevirmedi de kasma sorunu devam ediyor.

oyun türkçe seçeneği sunmuş ama 0 türkçe içerik ayrıca rtx3060 da kasan bir oyun cidden tuhaf
Benim arkadaşım da bu gün indirdi ama oyuna sistemi yetmedi. Paradox oyunu :D
İnternetim sıkıntılı olmasa ben de deniyecektim bu gün.

Hocam sisteminiz olsada Paradox oyunlarını oynayamıyorsunuz direk çıktım oyundan HOI4'de de bu tarz problemler var çünkü.
Bende de aynı şekilde, paradox oyunlarının optimizasyonu rezalet. HOİ4'de şöyle yıl 1940 felan olunca 4060Tİ - R5 5600 olmasına 60 fps'den 40 fps'e felan düşüyor.

Peki expansion paketinin içinde ana oyun var mı ve Grand Edition için 150 TL fazla para vermeye gerek var mı?

Geri
Yukarı