Victoria 3 Grand Edition nedir?

YArifK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir standart sürüm var 250TL. Diğeri Grand Edition 400TL, Grand Edition'in nasıl bir özelliği var ve fazladan ne sagliyor bilen var mı?

Steam sayfasında yazıyor zaten görmediniz sanırım.
grand edition.png

Arkadaşlar, bir standart sürüm var 250TL. Diğeri Grand Edition 400TL, Grand Edition'in nasıl bir özelliği var ve fazladan ne sagliyor bilen var mı?
Hiç özelliği olmayabilir, kesinlikle 250 tl versiyonu alın, CK3 de daha düzgün dlc yok çıkan, bedava çok şey getirdiler CK3 e o yüzden riske atmaya gerek yok. Ben 250tl lik versiyonu aldım çok iyi dlc çıkarsa anca o zaman bakmak lazım yoksa bir kaç bina veriyor diye 150 tl vermeye gerek yok. Victoria 2 müzikleri 2 sürümde de var zaten.

Hiç özelliği olmayabilir, kesinlikle 250 TL versiyonu alın, CK3 de daha düzgün DLC yok çıkan, bedava çok şey getirdiler CK3'e o yüzden riske atmaya gerek yok. Ben 250TL'lik versiyonu aldım çok iyi DLC çıkarsa anca o zaman bakmak lazım yoksa birkaç bina veriyor diye 150 TL vermeye gerek yok. Victoria 2 müzikleri 2 sürümde de var zaten.
Paradox oyunlarına DLC almayınca bomboş oynuyormuş gibi hissediyorum. Ultra boş paket arabadan farkı yok sanki. Üstte attığım resimde ileride gelecek olan genişletme paketinin dahil olduğu gözüküyor ve köşesinde de fiyatı yazıyor 150 lira diye. DLC çıktığında kesin olarak alacak birisinin bu paketi alması daha mantıklı en azından yanında çer çöp bir şeyler daha veriyor.

Paradox oyunlarına DLC almayınca bomboş oynuyormuş gibi hissediyorum. Ultra boş paket arabadan farkı yok sanki. Üstte attığım resimde ileride gelecek olan genişletme paketinin dahil olduğu gözüküyor ve köşesinde de fiyatı yazıyor 150 lira diye. DLC çıktığında kesin olarak alacak birisinin bu paketi alması daha mantıklı en azından yanında çer çöp bir şeyler daha veriyor.
CK3 de ilk dlc nin gelmesi çok uzun sürdü ve oyun bedava olarak kısa sürede (2-3 ayda) çok hızlı gelişti, EU4 de bir aralar çok seri DLC basılıyordu şimdi bundan vazgeçtiler bedava güncellemelerle daha geç dlc yayınlıyorlar. Bu da aynısı olacaktır.

CK3 de ilk DLC'nin gelmesi çok uzun sürdü ve oyun bedava olarak kısa sürede (2-3 ayda) çok hızlı gelişti, EU4 de bir aralar çok seri DLC basılıyordu şimdi bundan vazgeçtiler bedava güncellemelerle daha geç DLC yayınlıyorlar. Bu da aynısı olacaktır.

Hocam bu on sipariş fiyatı muhtemelen çok daha pahalı olacak ben DLC'leri alırım muhtemelen bu yüzden sanırım 400TL'lik daha uyguna geliyor.

Hocam bu oyun çıktığında zaten çok daha pahalı olacak muhtemelen 250 TL'lik oyun 300 belki 350'ye satılacak. Bende sanırım DLC'li paketi alacağım DLC'siz, sizinde dediğiniz gibi boş bir oyun gibi geliyor bana da eğer on siparişi kaçırırsam daha da pahalı olur tahminen 500TL civarinda.

Steam sayfasında yazıyor zaten görmediniz sanırım.
Eki Görüntüle 1549089

Evet hocam görmemiştim konuyu açtığımda sonra sabahleyin aklıma geldi ve bence özellikle genişleme paketi için alinabilir.

Hocam bu on sipariş fiyatı muhtemelen çok daha pahalı olacak ben DLC'leri alırım muhtemelen bu yüzden sanırım 400TL'lik daha uyguna geliyor.

Hocam bu oyun çıktığında zaten çok daha pahalı olacak muhtemelen 250 TL'lik oyun 300 belki 350'ye satılacak. Bende sanırım DLC'li paketi alacağım DLC'siz, sizinde dediğiniz gibi boş bir oyun gibi geliyor bana da eğer on siparişi kaçırırsam daha da pahalı olur tahminen 500TL civarinda.

Evet hocam görmemiştim konuyu açtığımda sonra sabahleyin aklıma geldi ve bence özellikle genişleme paketi için alinabilir.
Fiyatı değişmez haberin olsun. Pahalı falan olmaz yani. DLC ler çok daha ucuza gelecektir.

Geri
Yukarı